Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 369436
Γενική Εντύπωση
 
4.0
Ηρθα Ελλαδα και ενιωθα ιδιαιτερως naughty & horny !Έρωτας Σκεφτομουν να επισκεφτω το συγκεκριμενο μαγαζι και τι καλυτερο απτο να με συνοδεψει ενας μπουρδελιαρηςς!Ναι!

Συννενοηση με γνωστο μπουρδελιαρη του σαιτ και αφιξη στο μαγαζι το Σαββατο γυρω στη 1.30 am.
Η εισοδος ηταν 15 ευρω το ατομο με ποτο και ενω ειχα διαβασει οτι υπαρχει dress code δεν ειδα να μας κοιταν εξoνυχιστικα στο τι φοραμε.

Το μαγαζι φανταζει ιδιαιτερα μεγαλο και περιεργως φαινεται ως ενα νορμαλ κλαμπ. Στο κεντρο ειναι το μπαρ τριγυρω στους τοιχους υπαρχουν τραπεζακια. Στο βαθος εχει καναπεδες και κουρτινες για παιχνιδι καθως και μια μικρη εξεδρα με ενα στυλο. Σε καποιους τοιχους θα δεις γυαλινες βιτρινες με διαφορα εσωρουχα γυναικων μαζι με τα ονοματα τους και τη πολη τους!! Μου αρεσε παρα πολυ αυτο!! Και πιστευω οτι και το στριγκ της Πενταγιωτισσας θα ηταν αξιο θαυμασμου as well Γλώσσα αν και τα ειδαμε πεντακαθαρα. Με το συνοδο μου συμφωνησαμε οτι θα ηταν καλυτερα αν τα εσωρουχα ηταν λερωμενα!!

Αριστερα στο deck o DJ και δεξια ενας προζεκτορας που επαιζε βιντεοκλιπ.
Η μουσικη κατα βαση ηταν λατιν σε καποια φαση επαιξε ελληνικα οπως Σταν και κατι αλλα ασχετα. Περιηγηθηκαμε τριγυρω ειδαμε καποια αδεια σκαμπο στο μπαρ αλλα ο τυπος που με συνοδευε ειπε οτι ειναι πιασμενα. Μου εξηγησε οτι οταν εχουν τα τσιγαρα πανω στο πoτηρι σημαινει ατυπα οτι η θεση ειναι πιασμενη. Το προσωπικο που φορουσε μαυρα ρουχα και κοκκινα καπελα ηταν πολυ εξυπηρετικο. Μας εδειξαν που να καθισουμε και μας εφεραν τα ποτα μας. Πηρα ενα cuba libre και απογοητευτηκα τοσοοο πολυυ!!! Δεν ενιωθες καθολου το ρουμι και στο πατο το ποτηρι εχει ενα δαχτυλο ασπρη ζαχαρη που φαινοταν και οπτικα. Ο συνοδος μου πηρε ενα τζιν και ηταν ευχαριστημενος.

Πινουμε το ποτακι και ανεβαινουμε πανω. Εκει ηρθε και η μεγαλη απογοητευση. ΑλΛιως το φανταζομουν και δυστυχως δεν εφτασε ουτε στο 1/10 της φαντασιας μου. Η σκαλα οδηγουσε σε ενα εξωστη στενο και ξυλινο. Αριστερα ειχε ενα δωματιο κοκκινο και δυο μιλφ ζευγαρια δινανε ρεσιταλ. Δεν ειχα ομως το περιθωριο να πλησιασω και να καυλωσω καθως ειχε 10 ατομα μπροστα να παιρνουν ματι. Προχωραμε στο στενο διαδρομο ο οποιος ηταν μεστο σκοταδι. Αριστερα ειχε καποιες κλειστες πορτες που ακουγοντουσαν αναστεναγμοι και δεξια ειχε ενα δωματιακι με αραχνουφαντο μαυρο κουρτινακι. Δεν εβλεπες περα απτη μυτη σου. Σε ενα χωρο 5x5 πρεπει να υπηραν 10 ατομα μεσα. Δε χορουσαμε ουτε να μπουμε. Το μονο που μπορεσα να διακρινω ηταν μια τυπισσα που εγλυφε τη μουναρα μιας αλλης.

Καταβαινουμε κατω και παιρνουμε δευτερο ποτακι. Εγω πηρα ενα ουισκι κολα το οποιο ηταν καπως καλυτερο. Στα αριστερα μας ειδαμε ενα χωρο με 2 γυμνους τυπους που απολαμβαναν ενα χαλαρωτικο μασαζ . Διπλα μας υπηρχε ενα ζευγαρι γκιλφ το οποιο μας επιασε τη κουβεντα. Ηταν πρωταρηδες οπως κ εγω. Ο συνοδος μου τους κατατοπισε καπως. Η ωρα ειχε παει 3.30 και το μπαρ ειχε γινει πια παρακμιακο.Με ρωταει ο τυπος αν θελω να τη κανουμε κ να παμε αλλου και του γνεφω ναι με τα χιλια!! Την ωρα που αποφασιζουμε να φυγουμε μια ξανθια μιλφ ανεβαινει στη μπαρα και αρχιζει να σκυβει και να δειχνει το βρακι-μουνι της λικνιζοντας το.
Βαζω 4 γιατι σαν απλο μπαρ ειναι ωραιο αν αλλαξει μουσικη και μπαρμαν αλλα για το σκοπο που εχει δημιουργηθει δεν προσφερει τιποτα. Δε σε εμπνεει να παιξεις βρωμικα και αν ερθεις καυλωμενος απο πριν δεν εχει το χωρο για να το χαρεις. Χμμμ;
Πρόσβαση
Εύκολη
Τιμή Εισόδου
15
Η είσοδος επιτρέπεται
Και σε μόνους/μόνες
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
216
Πόντοι:
346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, IT-G7, pantelos2017 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2017
:sleeping: :tired: :sleeping: :tired:
17 Οκτωβρίου, 2017
Έχει πλάκα που μία γυναίκα κάνει like σε σχόλια ανδρών για μπουρδέλα και μερικοί ψάχνονται να "την" συναντήσουν. Για την κριτική που κάνεις για το παραπάνω μαγαζί φίλε θέλω να σου πω ότι έχουμε γεμίσει από fake κριτικές... Ανταγωνιστής του χώρου έχει προσλάβει ένα παππού κατά δήλωση swingrer να γράφει συνέχεια καλές κριτικές για το μαγαζί με το αζημίωτο πάντα ενώ εισπράττει 3 ευρω και για κάθε κεφάλι φίλου της ομάδος του στο fb! Τι να πιστέψουμε τώρα?
(Updated: 06 Δεκεμβρίου, 2017) 06 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε, επειδή με φωτογραφίζεις με το παραπάνω σχόλιό σου και πριν απευθυνθώ στην ΔΗΕ για εξακρίβωση στοιχεiων, φρόντισε να επανορθώσεις. Όταν δεν έχεις ιδία άποψη, μην εκφέρεις γνώμη.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3