Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84705
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λοιπόν εχω συνάντηση την Εύα πολλές φορές κ η καθε φορά είναι κ καλύτερη απο την προηγούμενη χτές δώσαμε ραντεβού για ενα 2 ωρο γιατί στην μια ωρα τι να κάνεις με αυτο το γλυκό μωρό. Ραντεβού σε χοτελ στην παραλία περνώ δωμάτιο κ λέω αριθμό στο αστέρι μετα απο 5 λεπτά χτυπάει την πορτα εγω είχα κάνει μπάνιο κ περιμενα ανοίγω την πόρτα κ βλέπω το μωρο να φορά μάυρο παντελόνι μαύρες γόβες κ ενα μαύρο μπλουζάκι αλλά εκεί που καβλοσα τρέλα ήταν με το καπέλο που φόραγε. Απο εκεί ξεκινάει το πάρτι βουτάει στήν αγκαλιά μ κ πέφτει ενα τρελό φίλη με γλώσσα η πόρτα ακόμη ανοιχτή κ το μωρό να με ρουφάει στο στόμα πρίν κλείσω την πόρτα γονατίζει κ μου τον πέρνει στο στόμα αυτο ηταν το πάρτι άρχισε κλείνω πόρτα κ βουρ στο κρεβάτι πέφτω πρώτος εγω κ βουτάει κ η κάβλα με τα ρούχα οπως ήταν τον πέρνει στο στόμα κ μ κάνει μια πιπαρα τρελή της λέω στόπ γιατί σε θελω οκ μ λέει παω για τζουζ εγω κάγκελο όσο ηταν στο μπάνιο μόλις βγαίνει βγάζει την πετσέτα κ έρχεται στο κρεβάτι αρχίζει την πίπα για λιγο ακόμη της λεω στόπ σε θελω βάζει καπότα κ ανεβαίνει απο πανω μ κ αρχίζει ενα τρελό ροντέο το μωρο να φωνάζει κ το κρεβάτι να παίρνει φωτια μετα την περνώ πισοκολιτα εγω όρθιος στο πάτωμα κ το μωρό στην γωνία στο κρεβάτι για 10λεπτά πολύ σφυρη το μωρο να φωνάζει απο κάβλα βγάζω καπότα κ τον περνάει στο στόμα εγω είχα γίνει μούσκεμα απο τον αγωνα κ το αστέρι με τσιμπουκονε άγρια κάπου εκεί ήρθε το τέλος να τα πέρνει ολα στο στόμα της αύτη πήγε για τζουζ κ εγω τέντα στο κρεβάτι με πέθανε μετα χαλαρή κουβέντα κ άλλος ένας γύρος με πολυ 69 λίγο γαμήσι κ ενα τρελό τέλος στο στόμα της Εύας αξίζει κάθε ευρο το αστέρι να περνάτε καλά. Υγ θα τα πούμε σύντομα αστερι.. Υγ2 απο εμφάνιση οτι βλέπουμε στίς φωτό...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 13, 2017
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΜΥΡΤΙΛΟΣ, deus69, jumper και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2017
Τα 2/3 της κριτικής σου είναι για τα προκαταρκτικά....
Της αξίζει να γράψεις για τον αγώνα που παίζει όντως σε άλλο επίπεδο ΨΗΛΟ Καπέλο
14 Οκτωβρίου, 2017
Δηλαδή είναι αυτό που λέν => Εύα στη ντούντα μου ανέβα; Μεγάλο χαμόγελο
Ωραίος ο σοχ, πήρε ψήφο κι από εμένα!
N
Ntountaras
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2