Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 408 10
Sex Studio 561249
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ρε γαμώτο είχα μεγάλες προσδοκίες απο την συγκεκριμένη συνάντηση. Late 90's και οι πρώτες τσόντες που είδα απο μεγαλύτερο ξάδερφο ήταν σχεδόν όλες γερμανικής παραγωγής. Αν και οι γερμανίδες δεν ήταν και οι πιο ωραίες γυναίκες που είχα δεί, σε σχέση με τους μουστακαλήδες νεάντερταλ που τις γαμάγανε, έδειχναν μουνάρες στα μάτια μου. Από τότε λοιπόν μου έμεινε απωθημένο να γαμήσω γερμανίδα και τι πιο καλή περίπτωση απο την Κιάρα, τουλάχιστον κατα το ήμισυ(Ντόρτμουντ, Λέτσε), και εμφανισιακά ίδια με τις φωτογραφίες στο σάιτ. Είχα αποφασίσει όλα να είναι υπέρ μου σε αυτήν την συνάντηση και να μην κάνω το ίδιο λάθος που είχα κάνει με την Μόνικα την σέρβα, έτσι πήρα πρόγραμμα των 100ε για μισή ώρα. Βέβαια η υπηρεσία με ενημέρωσε οτι σε αυτό το πρόγραμμα έχει ή πρωκτικό ή ελεύθερο στοματικό, όχι και τα δύο μαζί. Σκέφτομαι τι θα ήταν πιο εύκολο για την κοπέλα(είπαμε, ήθελα όλα τα δεδομένα να είναι υπέρ μου, πόσο τρόμπας Μαλακία) και έτσι διάλεξα το ελευθερό στοματικό.


Μπαίνοντας η κοπέλα στο δωμάτιο πρώτα απ' όλα μου μου ανακοίνωσε ότι έχει δύο προγράμματα στο 100άρικο, ή ελεύθερο στοματικό αλλά θα φύγει πιο νωρίς απο το μισάωρο που πλήρωσα ή θα κάτσει κανονικά αλλά χωρίς ελεύθερο στοματικό. Κόψε κόψε στο τέλος δεν θα μείνει τίποτα απο υπηρεσίες αναρωτήθηκα και τελείως διαφερετικά απο αυτά που μου είπε η υπηρεσία πρίν μπώ στο δωμάτιο. Όσο για τον αγώνα, φιλιά ουτέ για αστείο, τιναζόταν λές και την χτύπαγε ηλεκτρικό ρεύμα αν ένιωθε οτι πάς να την φιλήσεις, μάλιστα δεν αφήνει ούτε να την αγγίζεις απο λαιμό και πάνω, το πρόσωπο της είναι ότι πολυτιμότερο έχει και κανέναν δεν θα αφήσει να της το καταστρέψει όπως χαρακτηριστικά μου είπε Money Mouth. Στο σεξ όμορφο κομοδίνο, δύο στάσεις μόνο στα τέσσερα και πλάγια, το μόνο αξιομνημόνευτο οτι στο γλειφομούνι με άφηνε να της βάζω δάχτυλο, αλλά ούτε για αυτό δεν παίρνω όρκο οτι θα σας αφήσει, χάρη μου έκανε οπώς μου είπε επειδή εκτίμησε την καθαριότητα μου, χέσε μας γλυκιά μου. Φεύγοντας μου άπλωσε το μάγουλο της να την φιλήσω, όχι όχι της είπα, κρίμα να καταστρέψουμε αυτό το όμορφο πρόσωπο τώρα στο τέλος, και της γύρισα την πλάτη. Εκνευρισμένος που έφευγε και πιο νωρίς Θυμός δεν ήθελα πλέον ούτε να την βλέπω.


Κλείνοντας, απλά τα πράγματα κύριοι η κοπέλα είναι τραγική στο 100άρικο, σκεφτείτε πως θα είναι στα προγράμματα των 50ε και των 70ε. Με τις υγείες μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Κιάρα
Υπηρεσίες
high voltage
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.908
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, makhswrx, TZOYLI και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2017
Έλεος. Με 100 ευρώ και είχε τέτοια συμπεριφορά...Ξέρουν οι δεσποινίδες πως βγαίνει το 100άρικο στην σημερινή εποχή; Μαύρο σε όσες δεν σέβονται τα λεφτά μας, δηλαδή τον κόπο μας
13 Οκτωβρίου, 2017
Έπρεπε να την αρχίσεις στα καντήλια με το που μπήκε μέσα και σου είπε αυτό που σου είπε. Βάλτο και στην Ημερησία ενημέρωση για στούντιο για να την στολίσω και εκεί όπως πρέπει
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2