Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ρεπό, ηλιόλουστο πρωινό, καύλες και ηρθε ο καιρός το απωθημένο μου με όνομα "Μόνικα Σέρβα" να γίνει πράξη. Πολύ καιρό την εχω στο στόχαστρο και όλο το ανέβαλα.

Το σώμα της μου άρεσε πάρα πολύ. Με τα τεράστια καλλίγραμμα πόδια της, το γυμνασμένο κορμί, το λείο και απαλό μαυρισμένο δέρμα της και το στήθος που έχει τέλεια αφή και μέγεθος. Το πρόσωπο της γεμάτο λάμψη και αυτοπεποίθηση. Είναι όμορφη και το ξέρει πολύ καλά. Με τις κινήσεις της δείχνει οτι δεν έχει κατι να την κάνει να νοιώθει ανασφάλεια για τον εαυτό της. Τη δουλειά της ξέρει γιατί την κάνει. Και την κάνει καλά. Αρκεί να πληρωθεί για αυτό. Fair enough αν με ρωτήσετε. Έτσι ήξερα απο πρίν οτι για να περάσω καλά θα πάρω πρόγραμμα 100 ευρω. Και δε το μετάνιωσα.

Στο σημείο αυτό να αναφέρω οτι μύριζε μεθυστικό άρωμα και καλλυντικά. Γενικά η Μόνικα είναι υπερβολικά περιποιημένη σα γυναίκα σε όλα, μαλλιά, νύχια και τα πάντα. Μεγάλο κόστος σίγουρα θα είχαν και τα εσώρουχα της όπως τα είδα.

Το πρόγραμμα των 100 ευρώ περιλάμβανε ελεύθερο στοματικό, ισπανικό, 69, μασάζ (αν θέλεις) και χρόνο μάξιμουμ 30 λεπτά όπως το ξεκαθάρισα με την ευγενική υπηρεσία.

Στο δωμάτιο κάθε της κίνηση μελετημένα σέξουαλικη. Η παρουσία της επιβλητική. Με τα τακούνια μου έριχνε ενα κεφάλι στο ύψος. Προτίμησα να κάτσω στο κρεβάτι και να την αφήσω να κάνει αυτό ππυ ξέρει. Μετά τις συστάσεις σε χαλαρό εύθυμο κλίμα (στα αγγλικά βιβλία όλη η επικοινωνία και η φωνή της καυλωτικη απο μόνη της!), κινήθηκε προς τα εμένα και έκανε κατι σαν αισθησιακό στριπτίζ με επαφή και μετα κάθησε απάνω μου. Η επαφή με το σώμα της πολύ ιδιαίτερη, δεν έχω νοιώσει ξανά έτσι. Η ανόρθωση έγινε πολύ γρήγορα σχεδόν αβίαστα. Άφησα όλη τη πρωτοβουλία πάνω της και συνέχισε με ισπανικό που σύντομα έγινε 69. Το πρόσωπο μου ανάμεσα στα πόδια της να φιλάω και να γλείφω στα ιδιαίτερα σημεία της και αυτή να βάζει το πέος μου στο στόμα της για καλή πίπα, αν και δε μπορώ να κρίνω αντικειμενικά τη πίπα της λόγο υπέρτατης κάυλας τη στιγμή που απο πάνω μου ηταν η Θεα και ένιωθα τα πάντα με μεγάλη ευαισθησία.

Την έβαλα και στα τέσσερα όπου έδωσα πόνο και έβγαλα το αποθημένο μου χωρίς καμία αντίρρηση απο μέρους της στο δυνατό σφυροκόπημα. Ίσα ίσα με παρότρυνε να τα δώσω όλα. Και της τα έδωσα ολα μεσα της, στο προφυλακτικό φυσικά...

Με ενημέρωσε οτι έχει μείνει λίγος χρόνος και αν θέλω να μου κάνει λιγο χαλαρό μασάζ αλλα μου έφτανε που την έβλεπα να βάζει τα εσώρουχα αισθησιακά και να φεύγει απο το δωμάτιο μετά την ευγενική άρνηση μου.
Ήμουν πλήρης. Η εμπειρία μου ίσως καλύτερη απο οτι φανταζόμουν τελικά. Η Μόνικα έχει το τρόπο της εκτός απο την αψεγάδιαστη εμφάνιση να σε ικανοποιεί. Και χωρίς πολλά πολλά.

Στη Μόνικα απο ότι κατάλαβα δε της αρέσουν οι αγκαλιές και τα αγαπουλίστικα σκηνικά. Θελει παθιασμένο σεξ με επαφή σώματος και βλέμματος.

Το δωμάτιο πολυτελές, καθαρό με όλα όσα χρειάστηκα όπως σφραγισμένη πετσέτα, παντοφλες μιας χρήσης, ντουζιέρα καθαρή με αρφόλουτρο γενικά σε χώρους πολύ δυνατό το μαγαζί.

Πρόσβαση πολύ εύκολη και διακριτικό πάρκινγκ στο πίσω μέρος του studio όπως το βλέπεις απο τη Λ.Αθηνών. Υπηρεσια ευγενικη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Μόνικα Σέρβα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
206
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, TZOYLI, Studio De Paris και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού