Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στην περιοχή μεσημεράκι μετά την δουλειά δηλαδή στο όριο του τέλους της πρωινής βάρδιας στα μαγαζιά.... Κατεληξα στο συγκεκριμένο αφού κάτι ένιωσα ότι θα υπάρχει καλό μέσα,οντως δεν έπεσα εξω εμφάνιση προσώπου πολύ όμορφο με δυνατά γαλάζια μάτια ξανθό μαλλί περιποιημένο μέχρι τους ομους ύψος περίπου στο 1.65, ηλικία κοντά στα 30κατι από Ουκρανια και από σώμα σε καμιά περίπτωση μοντελισιο αλλά ούτε και ατσουμπαλο με ωραία πιασιματα ειδικά η κωλαρα της είναι μια ονειρεμένη εικονα...Πήγα ήδη καυλωμενος και ετσι επρεπε να ακολουθήσω τακτικη για να μην τελειώσω γρήγορα περνοντας πρόγραμμα για γλύψιμο.. Αφού την έγλυψα για αρκετη ώρα ήρθε η ώρα της πίπας περνοντας το προφυλακτικό, η κοπέλα τον περνει όλο μέσα δεν μασάει αν και δεν τον είχα τέρμα καυλωμένο για τον λόγω που είπα προείπα... Στην ώρα του sex πρώτα εγώ από πάνω της τον έχωσα για λιγη ώρα & ήρθε η ώρα για το καλύτερο της συνάντησης δηλαδή να στηθεί στα τεσσερα να φανεί καλά η κωλαρα της,εκανα μια κίνηση όπως συνηθιζει ο φίλος μου Αl δηλαδή να χώσω όλη την μουρη μου ανάμεσα στα κωλομέρια της και στη τρύπα της και να την γλυφω μανιωδώς.. Παρεμπιπτοντως ήταν γενικά πεντακάθαρη και ειδικά σε εκεινο το σημείο τέλεια αίσθηση... Μετά από αυτό της το έχωσα σε αυτη τη στάση με 100% καύλας και αφού της έδινα για αρκετη ώρα με εκατερωθεν λεκτικες επικλήσεις για πιο δυνατά τελείωσα μέσα στο προφυλακτικό με μια χαρά στο πρόσωπο μου που ακόμα δεν έφυγε... Άρα θα την ξαναεπισκεπτω σε οποιο μαγαζί της αλυσίδας κι αν είναι, αξίζει για 2 λόγους γιατί είναι πολύ όμορφη και γιατί νιώθεις πολύ απλά μαζί της σαν να την έχεις γκόμενα αφού κάποια στιγμή με ρώτησε πως με λένε κλπ.. Καλή συνέχεια σε όλους Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Τίνα
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.349
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino, gagnian, Πουτσαρας4 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού