Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα καιρό να περάσω απ το σπίτι αυτό και είπα να μπω να ρίξω μια ματιά. Δούλευε η Τζούλια, η οποία δεν είναι 100% του γούστου μου, αλλά πέρασα λόγω φουλ προγράμματος και πρωκτικού.
Περνάω στο μεγάλο δωμάτιο δεξιά, που δεν είναι και ότι καλύτερο από θέμα καθαριότητας, αλλά δεν είμαστε σε studio και προσπερνάμε.
Έρχεται η «κοπέλα» με ρωτάει τα σχετικά, τι κάνεις κλπ και αρχίζει και τρίβεται πάνω μου, κάτι σαν b2b χωρίς λάδια και άλλα.
Εν τω μεταξύ είναι μάσα στα κοπλιμέντα για το άτομό μου, λες και δεν ξέρω εγώ ποιος είμαι anyway… Αρχίζει πίπα χωρίς σκούφο, η οποία ήταν μπορώ να πω πολύ καλή με ωραίες προσπάθειες για dt με αποτέλεσμα να πλησιάζει το τέλος. Της λέω θα χύσω έτσι που το πας…το αφήνει λοιπόν, βάζει σκουφί και κάνει τη κίνηση να το βάλει στο μουνί της, αλλά τη σταματώ και ζητάω μόνο κώλο!!!!! Βέβαια δεν μου είχε αφήσει και πολλά περιθώρια και λίγο μετά την είσοδο έχυσα μέσα της με αρκετή ένταση μπορώ να πω, λόγω αρκετά μεγάλης αποχής.
Σε γενικές γραμμές, ευχάριστα ήταν, αλλά αν είχαμε και ένα κορμί θανατηφόρο θα ήταν καλύτερα.
Υγεία να χουμε και προχωράμε!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
LanciaRallye037
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.605
Πόντοι:
5.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, topscorer, anestis_38 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού