Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ντορινα ειναι μια μολδαβη κορασιδα 20 ετων, θα μπορουσε να ειναι η σεξυ κορη του
του γειτονα που θελουμε να γαμησουμε η το λυκειοκοριτσο που το βλεπουμε στο δρομο
και καυλωνουμε.Και ομως ενα τετοιο σεξοκαριολοπουτανο ειναι στην Κολωνου και
γαμιεται για 15 ευρω ! Πληρωμη χωρις δευτερη σκεψη και εισοδος στο δωματιο
στο βαθος το οποιο ηταν πολυ καθαρο και με δυο καθρεπτες μαλιστα !
Ο τσατσος που με οδηγησε εκει μου ειπε οτι η κοπελα ειναι καλη μεσα και δε βιαζεται.
Ημουν γυμνος με στυση στο 120% ! Μπηκε η Ντορινα και με χαιρετησε χαμηλοφωνα
καρφωνοντας το βλεμμα της πανω στο υπερκαυλωμενο πεος μου.
Ειναι σεμνη και ντροπαλη κοπελα και δε μιλαει πολυ, την ρωτησα αν θα ηθελε να της
γλειψω το μουνακι και δεν αρνηθηκε, ξαπλωσε στο κρεββατι και ανοιξε τα ποδια της,
εγω εβαλα το κεφαλι μου αναμεσα τους και αρχισα να την γλειφω δυνατα βαζοντας
βαθια τη γλωσσα μου μεσα στο μουνακι της, μπορω να πω οτι ανταποκρινοταν στο
γλειψιμο αφου η ιδια κουνουσε το κορμι της για να προσαρμοζεται και να
βεντουζαρει καλυτερα πανω στο στομα μου. Κοιταζομουν στον καθρεφτη και εβλεπα
δυο μακρια αδυνατα πιπινοποδια διαπλατα ανοιχτα και εμενα να γλειφω το γλυκο
μουνακι που εκρυβαν αναμεσα τους. Η κοπελα ειναι πολυ καθαρη και το μουνακι
της ειχε και ωραιο αρωμα αφου ημουν και ο πρωτος πελατης που την πηρε και ηταν
φρεσκομπανιαρισμενη, πιπα δεν της ζητησα να μου παρει για οικονομια χρονου,
την εβαλα απο πανω μου οπου καθεται ολη πανω στο καβλι χωρις να κλεβει
και κουνιεται με ενα τροπο οχι σεξι αλλα περισσοτερο μηχανικο θα ελεγα,
την γυρισα σε κανονικη σταση και αφου περασα ενα γλειψιμο τις νεανικες
βυζαρες της τον καρφωσα στο μουνι της και αρχισα να την γαμω δυνατα και να
την γλειφω στο λαιμο, η ιδια με ειχε αγκαλιασει με τα ποδια της ωστοσο δεν
ειχε καποια αλλη συμμετοχη και απλως καθοταν και τον ετρωγε χωρις να παραπονιεται
η να κλεβει, το τελος ηρθε μεσα στο 20χρονο μουνακι της.Ανανεωσαμε το ραντεβου μας.

Συμπερασματικα η Ντορινα ειναι μια κορασιδα εμφανισης για στουντιο και ουτε καν για φυλης
θα ελεγα, ειναι πολυ καθαρη δεν κλεβει και δεν δειχνει σημασια βιασυνης, το μονο αρνητικο
ειναι οτι της λειπει το ναζι και η πουτανια πραγμα που εμενα προσωπικα δε με ενοχλει
και τοσο.Μπορει το αντιτιμο να ειναι στα 15ε αλλα μην το σκεφτεστε καθολου..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Ντορίνα
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.870
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2017
εγώ τύπε αυτό που δεν έχω καταλάβει στην κριτική σου είναι ότι ακάποτα γάμησες την κορασίδα;
12 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτο το "περασμα προφυλακτικου" "σκουφιου"η οτιδηποτε , τοσο must Εμμμμειναι δλδ να το λεμε στις κριτικες? Σε μπουρδελο παμε το οτι μας περναει καποτα η πουτανα πρεπει να αναφερουμε?Κεφάλι σε τοίχο!
12 Οκτωβρίου, 2017
ναι τύπε πρέπει να αναφέρεται, γιατί δεν πηδάς την γκόμενα σου, αλλά μια γυναίκα σε μπουρδέλο και μάλιστα cult μπουρδέλο που δέχεται 20-30 πούτσους ημερησίως Κουλ
12 Οκτωβρίου, 2017
......... κατατοπιστικότατος ........ θά χαράξω πορεία Καπέλο
12 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το συντομότερο ! τέτοια πιπινια σαν τα κρυα τα νερα δεν τα γαμανε πουθενά αλλου με 15ε μυστη μου
Καπέλο Προσκύνημα
12 Οκτωβρίου, 2017
Εγω ρε παιδιά αυτό το γλύψιμο στην εργαζόμενη των 20-30 πούτσων/καροτσάκι ημερησίως....πολύ βαρύ το βρίσκω για τη γλώσσα....εντελώς υποκειμενικά και με το συμπάθειο...Καπέλο
12 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε daxnox και εσυ αναφερεις στις κριτικες σου οτι γλειφομουνιαζεις εργαζομενες...
τωρα αν το θεμα σου ειναι το ποσους πελατες παιρνει η καθε μια δε σε κανει υγιεστερο
απο εμας.. εσυ μπορει να γλειφομουνιασες μια εργαζομενη που ειχε παει με ενα μονο πελατη πιο πριν
και ακαποτα ας πουμε Καπέλο
13 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και τι σε πειράζει να γλυφόμουνιαζει γκομενα που παει με 40 πουτσες την ημέρα. Ετσι και αλλιως όλοι οι πουτσοι ειναι μεςα σε καποτα. Το μουνι ειναι πιο καθαρό απο το στομα που φιλάει στομα που γλύφει άκαποτο πουτσο και παιρνει χύσια. Και τα call girl τα κάνουν αυτα πιο πολυ απο τις πουτάνες των 15 ευρω και των 30 πουτσων Κύριε Daxnox.
13 Οκτωβρίου, 2017
πάντως, για 15 ευρώ να γαμάς κομοδίνο δεν αξίζει... εκτός αν είσαι Γερο-μύστης Money MouthMoney MouthMoney Mouth
13 Οκτωβρίου, 2017
Δημήτρη όταν βάζουμε την γλώσσα μας κάπου, κάνουμε και έναν έλεγχο της γύρω περιοχής. Όταν λοιπόν θα ξαναπάς στο Ντορινάκι γιατί θα ξαναπάς όπως και εγώ άλλωστε, στην στάση 69 δώσε λίγη προσοχή στο αριστερό μουνόχειλο προς την φορά της κωλοτρυπίδας. Καπέλο
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2