Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.8 1 10
Call-Girls 5012
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μου φαίνεται πρέπει να την είχα συναντήσει σε κάποιο studio αλλά δεν είμαι σίγουρος, πάντως η φυσιογνωμία της κάτι μου λέει. Ήδη από την επικοινωνία που είχαμε μέσω τηλεφώνου η φωνή της ακουγόταν πολύ ζεστή, ελκυστική και πολύ σέξι με την προφορά που έχει, ανεβάζοντας τον πήχη των προσδοκιών, που να ήξερα εγώ το πρόβατο πως θα περάσω....
Η πρώτη εντύπωση μόλις την ειδα οχι και τοσο καλη, όχι τόσο εμφανισιακά αλλά είχε ένα ύφος βαριεστημένο, ίσως από κούραση ίσως κάτι δεν πήγε καλα στο προηγούμενο ραντεβού δεν ξέρω. Φόραγε και κάτι casual ρούχα λες και θα πήγαινε στην λαϊκή τελείως ντεκαυλε. Εδώ να αναφέρω εμφανισιακά η κοπέλα είναι άνω του μετρίου με όμορφο πρόσωπο όπως οι φωτογραφίες, ύψος 1.70 με 1.75, ηλικία γύρω στα 30 με σκούρα επιδερμίδα αν και λίγο αδύνατη από τις φωτογραφίες της που έχει στο προφίλ της. Μιλάει σχετικά καλά την Αγγλική και λιγότερο την Ελληνική οπότε η επικοινωνία γινόταν σε ανεκτά επίπεδα. Γρήγορα λοιπόν η γκόμενά γδύνεται και πάει για ντουζ. Όπως είπα και πιο πάνω έχει ωραίο σκουρόχρωμο σώμα μέτρια γυμνασμένο, ποπος λίγο πεσμένος, αλλά με 2+ καλοσχηματισμενα στήθη αν και στην υφή είναι χαλαρά έχουν μεγάλες ρόγες. Αλλά επειδή το sex είναι πάνω από όλα θέμα χημείας, διάθεσης, έλξης με σκοπό την ηδονή όλα αυτά λοιπόν δεν υπήρξαν. Την συνουσία θα επισκιάσει έντονα ο χαρακτήρας της που ήταν πραγματικά στον κόσμο της, να με ρωτάει διάφορα άσχετα, να κοιτάει αλλού, να γελάει, γενικά να είναι αλλού, φιλιά επιφανειακά και να τραβιέται πίσω. Από τα χειροτερα ραντεβού που μου έχουν τύχει, ελπίζω με την ανάγνωση της εμπειρίας μου να μην την πατήσετε σαν εμένα το Πρόβατο.

Ύ.Γ. Το τελείωμα στο σώμα ήταν έξτρα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.458
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, TOMCRUISE, Jim25jim και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2017
στην ημερήσια ενημέρωση για στούντιο θα δεις και που αλλού δουλεύει Ματάκι

ΥΓ: ήταν και στους γερμανούς
11 Οκτωβρίου, 2017
Να το κοριτσι...

https://www.studio60gr.com/girls/marina7
11 Οκτωβρίου, 2017
εχει δικιο ο γιωργης.... στουντιο κηφισσου 60..μαρινα γερμανιδαΜεγάλο χαμόγελο
11 Οκτωβρίου, 2017
Κακο ματι μας ειδε...αδερφε, παμε για άλλα.
Μπραβο σου παντος που καθε φορα ενημερώνεις τον κοσμο εδω μεσα.
ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4