Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161493
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γραφω κ εγω μια κρτιτικη για το κοριτσι μας.

Μετα απο κανα χρονο απο το πρωτο μνμα με λιγο κυνηγιτο κ επιμονη, καταφερα να παρω το τηλ της κοπελιας. Μετα απο αρκετα μνματα καθως την επερνα απο κινητο εξωτερικου καταφερα να κακονισω συνατηση σε γνωστο γαμιστρονα ξεμοδοχειο στο κεντρο.

Καθυστερησα λιγο στη συναντηση κ τη πετυχα στη πορτα του δωματιου να περιμενει..Σπασίκλας οπου τη χαιρετησα κατευθειαν κ τη φιλησα, ανταπεδωσε κ μου αρεσε. Γενικα χαμογελαστη κ ανετη , παρολο που τησ αλλαξα το ραντεβου απο 2 ωρο το εκανα 1 ωρα ηταν μια χαρα χωρισ να ξυνησει η να πει κατι, πραγμα πολυ θετικο.

Απο εμφανιση τωρα!

Εχει καυλωτικο σωμα οταν τη βλεπεις με ρουχα κ παπουτσια προσωπο ειναι μετριο αλλα με καυλωτικα χαρακτηριστικα κ χαμογελαστο! Εχει ποδια τουμπανο κ κωλαρα. Δεν ειναιοπως τις φωτο εχει παρει καποια κιλακια αλλα δεν αλλαζει κ πολυ. Φαινετε οτι εχει τραβηξει στο παρελθον πολυ γυμναστικη.

Μπανιο πρωτος εγω και μετα η Μαριανα, εσκασε με κοκκινο φορμακι κ τακουνια με τα δαχτυλακια να φαινοντε τα οπου δεν τα εβγαλε ποτε.

Στο παιχνιδι, εχει μια γλωσσα τρομερα καυλωτικη φιλαει τελεια ανωμαλα κ για ωση ωρα γουσταρεις.
Βασικα τη Μαριαλενα τη διαλεξα για μονο κ ενα λογω ηθελα μια βιζιτα να γλυφει κωλο κ να μην σταματαει ποτε κ σαν πρωτη εμπειρια μου με κακοεμαθε κ με το παραπανω ! Οπως καταλαβενεται της το ειχα πει απο τα πρωτα μνματα τι θελω κ ηταν θετικη. Οποτε την ελιωσα στη πιπα κ στο κωλογλυψιμο, ειχα χασει εντελως το χρονο για το ποση ωρα μου επερνε πιπα , εγλυφε κωλο κ φασωνομασταν σε πολλες διαφορετικες στασεις νομιζω ηταν παραπανω απο αρκετη κ εκανε ακριβως οτι της ζητουσα το οποιο ηταν αυτο ακριβως που πληρωνα. Επισης της ειχα πει αν θελει να παιξει κ με δαχτυλο αλλα οταν πηγε να βαλει πανω απο το μισο δεν ψηθηκα κ τη σταματησα. Στο πρωτο χυσημο ανεβηκε απο πανω οπου της ζηταγα να μου γλυφει κωλο κ να τη ξαναγαμαω οπου οταν εφτασε η ωρα εχυσα με δαχτυλο κ πιπα οπου ηταν τρομερα καυλοτικο κ δυνατο χυσιμο.

Μετα διαλλειμα χαζο κουβεντα για γκομενικα κ μλκιες. Το δευτερο γαμησι ηταν καλυτερο παλι με τον ιδιο σκοπο κ λιγο πιο ανωμαλο. Στο χυσιμο με τελειωσε αυτη καθως στηθηκε καθισμενη στα γονατα να παιζει το μουνακι της κ μου ζητησε να τη γαμαω δυνατα απο κωλο, φαινετε προσπαθουσε να χυσει κ αυτη αλλα δεν τα καταφερε καθως εχυσα μετα απο λιγο εξουθενωμενος κ χαρουμενος χαχα. Το καλο ηταν οτι μου το ειπε ( οτι δεν καταφερε να χυσει κ οτι επρεπε να κρατησω παραπανω αλλα γενικα στα @@ μου Γλώσσα).

Εν κατακλειδι επειδη πολλα γραφονται για τη Μαριαννα η δικια μου γνωμη ειναι

- Δεν ειναι φτηνή ειναι ακριβη βιζιτα αλλα για αυτα που κανει εξισοροπει αποδοση τιμης κ υπηρεσιας

- Πολυ θετικο η κανονες υγειηνης που τηρει πραγμα που μου δινει συν για να τη ξανασυνατησω

-Ενω κανει πολλα χανει σιγουρα σε ανωμαλια, δηλαδη δεν ειναι καθολου submissive πχ δεν σε κοιταει στα ματια ενω μπρει να γλυφει 20 λεπτα κ απο τι φαινετε το κανει απο επιλογη κ διαφορα αλλα που κανουν μια βιζιτα να σου βγαζει ανωμαλια , επισης της ζητησα να τη χυσω πρωσοπο κ μου ειπε ενα γατησιο οχιιιι νομιζω οτι αν ειμασταν κανα 2 ωρο μαζι δεν θα ελεγε οχι

- Αν θες μουναρα κ χωρις εξτρα υπηρεσιες σιγουρα μην παρεις τη Μαριαλεννα

- Αν ψαχνεις καποια να σου κανει γουστα χωρις να λεει οχι κ να ειναι καυλακι για πουτσο παρε

σιγουρα τη Μαριαλενα

Απο οτι φαινετε οσο πιο πολυ χρονο περνας με τη Μαριαλλενα κ καλυτερα , θα την ξαναπαρω!

Ευχαριστω!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Tool-4-U
Μέλος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
213
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THAN21, novas98, stsven και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2017
Αυτά που γράφεις δεν κουμπώνουν με τη χαμηλή βαθμολογία που της έβαλες...

Για ξαναδές το από άλλη γωνία!
11 Οκτωβρίου, 2017
Καλά τα λες, αλλά στο τέλος τι βαθμολογία βάζεις;
5 στην επικοινωνία; Τι γλώσσα μιλάς;
11 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

..... το καλο ηταν οτι μου το ειπε ( οτι δεν καταφερε να χυσει κ οτι επρεπε να κρατησω παραπανω αλλα γενικα στα @@ μου Γλώσσα) .... όταν στο σχόλιο γράφει κάτι τέτοιο, τι δεν καταλαβαίνεις για την βαθμολογία ;;; κι αυτή για τ' @@ του είναι .....

11 Οκτωβρίου, 2017
Για δες πάλι τη βαθμολογία που έχεις βάλει, γιατί κάτι δεν πάει καλά.
Μήπως μπερδεύτηκες με καμιά άλλη; Η Marialena είναι μια απ τις 3/4 κορυφαίες του χώρου.
11 Οκτωβρίου, 2017
συμφωνώ με τοω φίλο daxnox...
για όσα περιγράφεις η βαθμολογία είναι χαμηλή
J
john100
11 Οκτωβρίου, 2017
κατι λαθος εκανε ο τυπος δυχασμενη κριτικη
12 Οκτωβρίου, 2017
Έχει ειπωθεί κατά κόρον ότι η Μαριαλενα είναι μέτριας εμφάνισης. Ο συναγωνιστής πέρασε καλά και της έβαλε βαθμολογία ΅5,8΅ μέσο όρο. Η βάση είναι το ΅5΅ άρα της έβαλε καλή βαθμολογία, πάνω από την βάση.

Στο πρόσωπο την ευνόησε κιόλας, της έβαλε 6 αντί για 4. Αν κάποιος έβλεπε το πρόσωπο της Μαριαλενας με το ζόρι θα την γαμούσε χωρίς χρήματα εκτός και αν ήταν φανατικός της γλυφοκωλαδας.

Σταματήστε λοιπόν κάποιοι να παρασύρεστε από τα δροσερά σας γούστα και να μας την παρουσιάζεται ως μουνάρα επειδή μόνο και μόνο σας γαργαλάει την κωλοτρυπίδα.
12 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστος.
12 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μέσος όρος είναι το 7 φίλε μου. 5,8 δεν είναι βαθμός.
Δεν είπαμε πως είναι θεόμουνο, αλλά σίγουρα πολύ πάνω απ το μέσο όρο και σε συνδιασμό με τις υπηρεσίες της, πρέπει να είναι πιο πάνω.
12 Οκτωβρίου, 2017
@lari
Μια κριτική δεν έχεις γράψει για να βοηθήσεις, αλλά τη χολή ξέρεις να τη βγάζεις!!!!
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2