Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Λία είναι μια λατίνα σοκολάτα με φανταστικό αθλητικό σφικτό σώμα και καπούλια αθλήτριας στίβου. Εχει γλυκο χαμόγελο που σπάνια φεύγει από το πρόσωπο της.

Με τόσες φωτογραφίες της που βλέπω καθημερινά είναι σα να τη ξέρω χρόνια, αλλα η κοπέλα λίγο καιρό έχει στην Ελλάδα συνολικά και ετσι δικαιολογείται που δε ξέρει πολλά ελληνικά για να συνεννοηθείς. Αυτο μπορεί να γίνει εύκολα ομως στα αγγλικά και στη μητρική γλώσσα της τα ισπανικα. Η άποψη μου ειναι πάντως οτι με μερικούς ανθρώπους μπορεις να συνεννοηθείς ακόμα και χωρίς να ξέρεις γλώσσες και η Λια είναι τέτοια περίπτωση. Είναι δεκτική και καταλαβαίνει με πολύ λίγη προσπάθεια απο μέρους σου τι θέλεις.

Με το που μπήκε στο δωμάτιο είχε ενα χαμόγελο στα χείλη και μια ευγένεια. Έβγαλε τα σέξυ εσώρουχα της με το μπραζιλ κατω μέρος όσο μιλάγαμε για τις συστάσεις. Με πλησίασε και άρχισε τα χάδια σε όλο το σώμα και τα μικρά φιλάκια. Της αρέσουν πολύ τα χάδια και τα απολαμβάνει.

Ήξερε ότι είχα επιλέξει πρόγραμμα με 69 και κινήθηκε ανάλογα, δηλαδή όταν κατάλαβε οτι έχω μια στήση αρκετή (και πως να μην έχω αγγίζοντας μια τέτοια κορμάρα!) με ξάπλωσε και έφερε το μοσχομυριστο στενό μουνάκι της προς το πρόσωπο μου.
Δεν χρειάστηκα ειδική πρόσκληση και έφαγα το μουνάκι της με μανία.

Απο τις αντιδράσεις της κατάλαβα οτι περισσότερο προσποιείται παρά απολαμβάνει το γλειφομούνι αλλά επίσης κατάλαβα οτι έχει μεγάλη ικανότητα στο στοματικό απο τη μεριά της. Οσο απολάμβανα τα ζουμια της, μου φόρεσε προφυλακτικό και έκανε φοβερό deepthroat τσιμπούκι. Εξαφάνιζε το πούτσο μου στο στόμα της πραγματικά!

Στον επόμενο τόνο βρέθηκα πάνω της στη κλασική στάση να μπαίνω μέσα της βαθιά και με ρυθμό χαλαρό. Πέσαν λιγα φιλιά απολαυστικά μεν αλλα μικρής διάρκειας. Περισσότερο συναντήθηκαν οι ανάσες μας και τα ματια μας.

Αμα δε πάρεις τέτοια καπούλια στα 4 είσαι λίγο μαλακακος σκέφτηκα και της ζήτησα να πάρει θέση για σφυροκόπημα.
Η Λια ζεί για αυτή τη στάση. Στήνεται τέλεια και σε κοιτάει με την άκρη του ματιού της αν σου αρέσει. Και σου αρέσει σίγουρα. Η εικόνα να τη γαμάω στα 4 έμεινε στο μυαλό μου και αυτη τη στιγμή που γράφω αυτο το κείμενο εχω καυλώσει!
Τελειώσα σε αυτη τη στάση με φωνές και κακό σα να ειχα χρονια να το κανω.

Η σοκολάτα αξίζει. Είναι θερμή οπως μόνο μια λατίνα μπορεί, ειναι ευγενική, ειναι σωστή και δε κλέβει. Στο (ομορφο) δωματιο έκατσα περίπου 20 λεπτά χωρίς να μας ενοχλήσει κανένας και χωρις βιασύνες απο τη κοπέλα που θα καθόταν και παραπάνω νομίζω αν χρειαζόταν.

Κόστος προγράμματος με 69 ειναι 70 ευρώ και το συστήνω αν και την επόμενη φορά θα πάρω ελεύθερο στοματικό να δω εκεί πως θα αντέξω το deepthroat χωρίς εμπόδια ανάμεσα μας.
Υγείες και καύλες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Λία
serafin
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
956
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, Dirty69, makhswrx και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού