Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αρχικά να δώσω τα εύσημα στο πρακτορείο, το οποίο με μένα τουλάχιστον είναι πάντα εξυπηρετικό και γρήγορο.
Έπεσα πάνω σ΄αυτό το μωρό από σπόντα καθώς δεν βρήκα διαθεσιμότητα για άλλα δύο κορίτσια που ήθελα.
Αναγκαστικά πήγα λοιπόν στην Ηλέκτρα, παρά το γεγονός ότι από τις φωτογραφίες που φαίνονταν κάπως αποκρουστική και με υφάκι.
Μπήκε αρκετά παγωμένη όμως πολύ γρήγορα, βρήκαμε πολύ καλή επικοινωνία και μου ανοίχτηκε, βρίσκοντας τη χημεία που χρειάζεται για ένα τέλειο ραντεβου.
Το προσωπάκι της είναι πολύ καλό (μπορεί και καλύτερα με ανάλογη περιποίηση) ενώ το σωματάκι της είναι σούπερ: μινιόν πολύ σφιχτό, με πετατό κωλαράκι, μέση δαχτυλίδι, και βυζί 3 ακριβώς στο μέγεθος που μου αρέσει.
Ντουζάκι, φιλάκια με γλώσσα και πίπα σε πού καλό ρυθμό και καλή τεχνική... μπορεί να βελτιωθεί ακόμη περισσότερο, παίρνει από καθοδήγηση.
Πεντακάθαρη, μοσχοβολούσε οπότε το 69 έδωσε ρέστα...
Παίξαμε σε πολλές στάσεις κρεάτι, πολυθρόνα, όρθια, παντού. Μουνάκι στενό άκρως καυλωτικό... στα τέσσερα η θέα είναι απίστευτη
ενώ η αποθέωση είναι η κωλοτρυπίδα!! χάρμα οφθαλμών και εκεί φυσικά τα έδωσα όλα... στο τέλος δεν μπορούσε να περπατήσει.
Η κοπέλα έχει καλό επίπεδο τεχνικής, ακούει και συμμετέχει.
Πάνω απ' όλα όμως νομίζω πως έπεξε η χημεία που βρήκαμε μεταξύ μας και το super GFE με το οποίο τρελαίνομαι.
Ίσως η έλλειψη χημείας με κάποιους συναγωνιστές οδήγησε σε χαμηλή απόδοση και βαθμολογία...
Γενικά από τις λίγες που είπα πως θα ξαναπάω σίγουρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 03, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
379
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, doc_lin, fouxter και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2017
Λεπτομερής και συνοπτικός. Ωραίος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1