Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινη επισκεψη στην κορασιδα που και εγω όπως και ο συναγωνιστης παρα κατω την ειχα βαλει στο ματι εδώ και καιρο αλλα δεν
ειχα καταφερει να την παρω,η Ντιανα είναι μια νεαρη ρουμανα καστανοξανθη με αρκετα καλο κορμι για το μεταξι,
η φατσα της μου είναι τελειως αδιαφορη, περισσοτερο περασα για το ωραιο κορμι αλλα και γιατι την προηγουμενη φορα
με ειχε διωξει καθως μου ειχε ειπε ότι είμαι πελατης μιας φιλης της και δε μπορουσε να με παρει και αυτή γιατι δεν
θα ηταν σωστο, σημερα μπηκα στο δωματιο χωρις να με δει καθως ηταν στο δωματιο και γαμιοταν.
Όταν μπηκε στο δωματιο με ειδε αλλα δεν ειπε τιποτα αν και κολλησε λιγακι.
Τι κανεις εσυ εδώ μου λεει με σεξι παιχνιαδιαρικη φωνη, ηρθα να παρω το μουνακι σου της λεω και εβαλε τα γελια.
Ξαπλωσε διπλα μου και αρχισε να μου δινει φιλια στο λαιμο και κατεβαινει ολο και προς τα κατω αφήνοντας
τη ζεστή ανασα της πανω στο κορμι μου, όταν εφτασε στο πεος εβαλε καποτα και αρχισε μια αργη αισθησιακη
βαθια πιπα ενώ με το χερι της επιανε τα αρχιδια μου και τα χαιδευε, η πιπα της καλης διαρκειας
με ικανοποιησε αρκετα, την ανεβασα από πανω οπου με καβαλησε αφήνοντας ολο το καβλι να μπαινει μεσα της χωρις εκπτωσεις
ξαπλωσε πανω μου και εδινε ξανα φιλια στο λαμο, αυτή δυστυχως δεν δεχεται φιλια στο λαιμο γιατι ανατριχιαζει όπως ειπε.
Επισης δεν κανει 69.Το μουνι της αρκετα στενο χωρις κρεμα μια και όπως και η ιδια μου ειπε δεν βαζει ποτε παρα μονο
λιγο σαλιο. Παρα το ομορφο καβαλημα της δεν καταφερα να χυσω σε αυτη τη σταση αν και θα το ηθελα και ετσι την γυρισα σε κανονικη
σταση οπου γαντζωθηκα από τα μπούτια της και αρχισα να την γαμαω δυνατα χωρις να παραπονιεται, αυτή με ειχε παρει αγκαλια με τα ποδια
της ειχε περασει τα χερια της πανω από το λαιμο μου και βογγουσε δυνατα, εχυσα ετσι δυνατα μεσα στο μουνι της.

Συμπερασματικα η Ντιανα είναι μια εμφανισημη κορασιδα για την περιοχη και την πρωινη βαρδια, ειχε καλη συμμετοχη-δεν την αργησα
και δεν χτυπησε πορτα η κατι τετοιο νωρίτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.909
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, Ettore και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού