Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπερίζω τους συναγωνιστές, γράφοντας την 1η μου κριτική.
Πήγα στο Ίδρυμα της οδού Ιωαννίνων 5, την ημερομηνία που γράφω, ήταν ημέρα Κυριακή και ώρα μετά τις 11. Έψαχνα μία ώριμη κοπέλα και ύστερα από 1-2 κριτικές και σχόλια, πήγα να δοκιμάσω την τύχη μου. Χτύπησα το κουδούνι, άνοιξε η πόρτα αυτόματα και μπήκα στο όμορφο σαλόνι. Περίμενα ελάχιστα λεπτά και βγήκε η τσατσά και με ενημέρωσε ότι σήμερα βρίσκεται η Ελένη και με ρώτησε αν την ξέρω. Απάντησα αρνητικά και ύστερα από λίγο εμφανίστηκε στο σαλόνι με ένα babydoll και τακούνια. Πρέπει να είναι κοντά στα 50, ύψος γύρω στο 1.65-1.70 (χωρίς τα παπούτσια), το κορμί της έχει πιασίματα και χαλάρωση λόγω της ηλικίας της, βυζιά πεσμένα αλλά μεγάλα και εμφανίστηκε χαμογελαστή και πρόσχαρη. Δεν το σκέφτηκα πολύ, έδωσα το 20ρικο και μπήκα στο μεγάλο δωμάτιο ευθεία μπροστά. Ήταν πεντακάθαρο (ίσως ήμουν και ο πρώτος πελάτης), είχε παντόφλες σφραγισμένες μίας χρήσης και μία πετσέτα (νομίζω όχι σφραγισμένη). Έκανα ένα γρήγορο ντουζάκι (αν και ήδη καθαρός) και περίμενα. Σε ελάχιστα λεπτά ήρθε η Ελένη. Αμέσως σχολίασε θετικά το σώμα μου ("ωωωωωω, τι γυμνασμένο παιδί") και έβγαλε τα ρούχα και τα παπούτσια της. Έτριψε τον κώλο της στον πούτσο μου και με άφησε να τις χαϊδέυω τον κώλο, τα βυζιά και τις μπουτάρες της. Το σώμα της καθαρό και μαλακό, σταρένια επιδερμίδα και ξυρισμένο φουλ μουνάκι. Ύστερα, χωρίς να με ρωτήσει, έπιασε την πούτσα μου και την έβαλε στο στόμα της και άρχισε το τσιμπούκι. Ήταν καλό, μπορώ να πω, αν και περίμενα πιο βαθύ και υγρό. Μετά, όταν με καύλωσε αρκετά (όχι πέτρα όμως), μου πέρασε προφυλακτικό και την έβαλα ανάσκελα σε ιεραποστολική στάση και σφυροκόπησα το μουνάκι της. Προς το τέλος, χωρίς να δείξει βιαστική, με ρώτησε και έβγαλα την καπότα και ήρθε από πάνω μου και συνέχισε το τσιμπούκι της, ενώ εγώ, όπως ήταν σε στάση 69, έτριβα το μουνάκι της εξωτερικά. Χρησιμοποίησε και το χέρι της και γρήγορα τελείωσα (όχι στο στόμα της). Σε όλη τη διάρκεια, ήταν δεκτική σε ότι της ζητούσα, χαμογελαστή και ευγενική, ενώ με έλεγε συνέχεια "έλα μωρό μου" ή "αγάπη μου". Αφού με χαιρέτισε, έκανα πάλι ένα ντουζάκι, χαιρέτισα τσατσά και Ελενάρα και έφυγα. Το μαγαζί καθαρό, όπως είπα, πάρκινγκ άφθονο (εγώ πήγα με Ι.Χ.) και η γειτονιά ήσυχη. Η Ελένη, για τους λάτρεις των gilf, πολύ καλή, κατά την άποψή μου.
Καλή συνέχεια σε όλους!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.723
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, jimakos900, iuakoya και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού