Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 32 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το γιαβρί, το μανάρι και τ'αρχίδια μας τα δυό...
Ωραία κοπέλα, λίγο δύσκολο να την πετύχεις ελεύθερη, αφού όλες οι άλλες που είναι εδώ αυτή τη στιγμή είναι κάμπιες και σαύρες....στη κυριολεξίαΘυμός
Ένας μήνας αγαμίας λόγω μικρών θεμάτων υγείας και σήμερα κατάφερα και συνάντησα το Ολγάκι. Μετά από διήμερη κραιπάλη, ξενύχτι και ένα ποτάμι μπύρας στο Desertfest στο Athens Ναι!Ναι!Ναι! έπρεπε να περάσει καλά το πουλί μου...
Φαίνεται από τις φωτογραφίες ότι είναι καυλάκι η κοπέλα και πήγα με φουλ όρεξη και την πεποίθηση ότι θα περάσω καλά.
Πέρασα καλά; Ναι. Το θέμα είναι είναι ότι δεν πέρασα πολύ καλά...

Εμφάνιση ότι λέει ο Jimmiadis...το μόνο μείον το βυζί. Η ρώγα τσίτα πάντως.
Χαρακτηριστικότερη φωτογραφία της εκεί που σκύβει και φαίνεται το μουνάκι της.
Ένα τατουάζ ψηλά στην πλάτη, δεν κάθησα να δω τί έγραφε, είπαμε, αν δεν έχει νούμερα για Jocker χέστηκα...
Ουκρανή η νεαρά. 28 χρ. δηλώνει. Εγώ θα την έκανα και μικρότερη πάντως.
Τρομερά αγχωτική, τσιτωμένη θα έλεγα.
Στο κρεβάτι έχει πάθος, έχει όρεξη και φιλάει πολύ καλά.
Στήνεται πάρα πολύ καλά και ειδικά στα 4 τα σπάει.
Γενικά ξέρει να πηδιέται καλά. Έχει ένα θεματάκι βέβαια, δεν της αρέσει να τη βλέπεις στο πρόσωπο κατά τη διαρκεια της πράξης, μάλλον γιατί κάνει ένα περίεργο μορφασμό λες και έχει φάει γροθιά στο στομάχι...ή κανα σάπιο μύδι στις γαμάτες ψαροταβέρνες της Περαίας...Χμμμ; δεν ξέρω πιό από τα δύο είναι χειρότερο...
Στην πίπα καλή, το παλεύει, γλύφει αρχίδια και όλα καλά...αλλά εντάξει, θα μπορούσε και καλύτερα...
Εντάξει ρε μαλλιά, όλα καλά, τί σκατά σε πείραξε;
Για αρχή δεν με άφησε να χρησιμοποιήσω τα δικά μου προφυλακτικά, άλλη μια που ξέρει καλύτερα απο εμάς, ούτως ή άλλως εμείς πάμε για να τις κάνουμε κακό, να τις βλάψουμε, να σπάσουμε την καπότα επίτηδες και να τις γκαστρώσουμε...ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία Εντάξει ρε κοπέλα, ξέρεις καλύτερα, δεν θα σου χαλάσω εγώ τη ζαχαρένια σου.
Τί άλλο; Το λιπαντικό, έντάξει έχει πάρει φωτιά το μουνί της αυτές τις μέρες, αλλά δεν είναι και πολύ στενή, εγώ το θεώρησα λίγο περιτό.
Πάρακάτω; Δεν υπάρχει cim... οκ, δεν το αναφέρει, αναφέρει όμως cif. Δεν μπορώ να πω είναι και από τα αγαπημένα μου αλλά ήταν και αυτό no no...οπότε υπηρεσίες δεν τηρήθηκαν. Τελείωμα στο στήθος.

Πάρακάτω; Έχει και παρακάτω....Δεύτερος γύρος έπεσε τρελό πιστόνιασμα στα 4, κατάληξη το "crazy, no more"
Ποιός το ξεστόμισε λέτε; Ο 37χρονος χοντρός που μπεκρούλιαζε για 3 μέρες, ήταν από τις 6 στο πόδι και δούλευε 10 ώρες ή μήπως η 28χρονη μοντέλα;Κεφάλι σε τοίχο!
Δεν φταίω εγώ ρε κοπελιά αν έβαλες λιπαντικό στο μουνί σου και σωβρακοφανέλα durex στον πούτσο μου και δεν τελείωσα στο δεκάλεπτο...
Καμμία φορά αναρωτιέμαι αν αρχίσω τις σκόνες ή τα μπλε χάπια και βάλω καμμία απο κάτω τί έχει να γίνει...
Και εκεί που λέω δε γαμιέται, λίγο πίπα και θα τελειώσω η μπουμπού είχε άλλη άποψη, πασαλείβει τα χέρια της με το πετρελαιοείδες της durex και αρχίζει τη μαλακία...Μαλακία
Εκεί το έληξα εγώ. Στην τελική ξέρω να το κάνω και καλύτερα μόνος μου...Εμμμμ

Δεν ξέρω αν πρέπει να γκρινιάζω τόσο... μάλλον δεν πέρασα και τόσο άσχημα όσο το περιγράφω.
Η κοπέλα έχει κορμί μοντελέ, από αυτά που γουστάρω πάρα πολύ και πηδιέται πολύ καλά. Παρά τα αρνητικά τα οποία περιγράφω όταν έφευγα σκεφτόμουν πως θα ήθελα πολύ να την ξαναδώ. Ίσως την πέτυχα σε δύσκολη μέρα, αλλά τί σκατά όλες δύσκολη μέρα έχουν όταν τις παίρνω...Χμμμ;

Δεν μπορώ να μην αναφέρω για άλλη μια φορά την άψογη στάση του γραφείου σε όλα. Πραγματικά οι καλύτεροι. Και τονίζω ότι τα καλά πρέπει πάντοτε να αναφέρονται. Με ρώτησαν μετά και πως τα πέρασα, είπα ότι ήταν καλά, ψέμματα δεν είπα, αλλά όπως είπα και παραπάνω με τέτοιο ωραίο μουνί, με καλή διάθεση, πάθος και αρκετή εμπειρία είναι κρίμα να το χάνει σε λεπτομέρειες...

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Karelis69, Bartender 74 και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2017
Το ξεκώλωσες το πιτσιρίκι και τώρα θα πάρει σύνταξη......Ναι!Ναι!Ναι!
review reaction 3 hornyasfuck
10 Οκτωβρίου, 2017
Πως τα εδωσες ανθρωπε μου τα 140 ευρω τετοια εποχη?
review reaction 3 hornyasfuck
11 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μη τις λυπάστε, δεν έχουν ανάγκη....
review reaction 1 hornyasfuck
11 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τί εννοείς φίλε; Οι υπόλοιποι με στραγάλια πληρώνουν ή τους κάθονται τσάμπα οι βίζιτες επειδή είναι κούκλοι;
review reaction 3 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4