Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 408 10
Sex Studio 561295
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βλεποντας της φωτογραφίες της Κιαρα ειπα να περάσω μια βόλτα απο το μαγαζι οπου δούλευε για να δω αν στην πραγματικότητα ειναι όπως δείχνει στης φωτογραφίες ( μονο να προσθέσω οτι προσπαθώ να ανεβάσω την κριτική για δεύτερη φώρα ) , πράγματι δείχνει ωραια και απο κοντα μονο που στης φωτογραφίες ειναι ποιο καυλα . Σάλοναρισμα το μωρο και δεν μου χρειαζόταν κατι αλλο έδωσα το 50ρη και ανέβηκα δεύτερο όροφο οπου ήταν τα δωμάτια . Μπαίνω κανω ενα ντους και σε λιγο έρχεται η Κιαρα , μπαίνει με χαίρεται και έρχεται κοντα μου οπου αμέσως έπιασε το πουτσο μου και με μια βαρεμάρα προσπάθησε να με καυλοσει . Μετα απο ούτε ενα λεπτό μου περνάει την καποτα και ξεκηναει μια μονότονη πίπα εκει λεω ενταξη δεν πειράζει μάλλον η κοπελα δεν ξερει οπότε της λεω να σταματήσει στα αγγλικά επειδη δεν ξερει ελληνικά και ξεκηνησα να παίζω με το πουτσο μου για να καυλοσω Μαλακία . Ο μικρός μου φίλος με μια μικρή απογοήτευση ξεκηνησε να καυλονει και έστησα την Κιαρα στα τέσσερα που δεν γινόταν να υπάρχει ποιο χαλια στήσιμο , λεω δεν γαμιεται ας δοκιμάσουμε έδωσα που έδωσα τα λεφτά ας δοκιμάσω μην πανε χαμένα , αλλα με τέτοια στάση και βαρεμάρα απο την πλευρά της κοπέλας ο φίλος εκει κάτω ξανά έπεσε οπου και εγω ξενέρωσα και ειπα ΟΚ no problem Κεφάλι σε τοίχο! η άλλη όταν το άκουσε αυτο μάλλον χάρηκε και με ενα κοροϊδευτικό χαμόγελο συκωθηκε πήρε τα εσώρουχα της και είπε ενα sorry και έφυγε Θυμός
Τι να πω ειναι μια απο της χειρότερες μου εμπειρίες σε στούντιο . Στην συγκεκριμένη παντός δεν προκεται να ξαναπάω αλλα ας κάποιος την εξηγήσει οτι τα λεφτά δεν τα περνούμε απο τα δέντρα και λιγο σεβασμό στο πελατι δεν βλάπτει δεν ειναι και ο υπέρ μουναρα για να εχει τέτοια συμπεριφορά , αλλα και να ήταν παλι δεν τα υπήρχε δικαιολογία !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Κιάρα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
57
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, Kavouras13, TZOYLI και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2017
Παίκτη,βάλε τη κριτική στο νήμα που εχει το στούντιο κ στην ημερήσια ενημέρωση για στούντιο ! Άντε με τη κάθε άχρηστη!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1