Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 296 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τελικά όσο δύσκολο είναι για ένα μαγαζί να κάνει καλό όνομα, τόσο εύκολο είναι και να το χαλάσει.
Νυχτερινή επίσκεψη στη γειτονιά της Λιοσίων, και από όλες τις φάτσες που είδα στα πέριξ επέλεξα Έμμυ - κακώς, όπως αποδείχτηκε μετά.
Ρωσίδα μικροκαμωμενη, ξανθιά, με κατασπρο δέρμα και πολύ πιτσιρίκα, από εμφάνιση όχι κι άσχημη.
Περνάω στο δωμάτιο αριστερά και αρχίζω να ξενερώνω, δεν υπάρχει νιπτήρας, ζεστό νερό ελάχιστο, πετσέτα μικροσκοπική και παντόφλες ούτε για δείγμα. Τελοσπαντων, ας το προσπερασουμε, λέω μέσα μου, θα μας αποζημιώσει το μωρό. Αμ δε.
Έρχεται μετά ούτε από τρία λεπτά (πάντα κακό σημάδι αυτό) πετάει ένα "Τί κάνεις μωρό μου, καλά είσαι;" και αρχίζει να ξεβρακωνεται μηχανικά σαν ρομπότ.
Δεν αρχίσαμε καλά λέω, και παω να την αγκαλιάσω. Εκεί τρώω την επόμενη ξενερα, αξυριστη εντελώς, αρκούδα κανονική η μικρή.
Μαλακια έκανες ψηλέ, λέω από μέσα μου, αλλά τελοσπαντων, ένα πεταμένο εικοσάρικο δεν είναι και το τέλος του κόσμου,για να δούμε μήπως το σώσουμε. Αμ δε (again) Προκαταρτικα, το απόλυτο μηδέν. Πιπα, ο Θεός να την κάνει, διάρκειας μισό λεπτό το πολύ, πιο πολύ με χέρι παρά με στόμα. Πάντως το εργαλείο μισοσηκωθηκε, ας όψονται οι καβλες των ημερών. Καλύτερα να μη μου σηκωνόταν πάντως τώρα που το σκέφτομαι. Το reverse cow που ακολούθησε ήταν για γέλια και για κλάματα. Οι γελαδάρηδες στο ροντέο πιο πολύ αισθησιασμό βγάζουν, τόσο μηχανική και ατσαλη ήταν. Απαλευτη κατάσταση.
Την γύρισα στα 4 και την κράτησα ακίνητη, μήπως γαμησω και λίγο επιτέλους.
Μόλις τελείωσα, πριν καλά καλά βγει η πουτσα από μέσα της είχε ήδη σηκωθεί και ντυνόταν. Φεύγοντας πέταξε ένα "όλα καλά μωρό μου;;"
Εντάξει, ένα καντιλι το ήθελε εκείνη την ώρα. Μεγάλη ξεπέτα η μικρή.
Χρόνος της όλης φάσης, ούτε πέντε λεπτά. Από μένα μαύρο στο συγκεκριμένο μαγαζί γιατί όπως είπα και στην αρχή, το καλό όνομα που φτιάξανε δεν θέλει πολύ για να χαλάσει.
Καλά να περνάτε τύποι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Beast of Burden
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
826
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, dinos34, serafin και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2017
πότε έφτιαξαν καλό όνομα για να το χαλάσουν δηλαδή...;;;
09 Οκτωβρίου, 2017
Ποιο καλό όνομα?
10 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης, αν δεις τις κριτικές του τελευταίου ενός χρόνου είναι στην πλειοψηφία τους καλές, και προσωπικά όσες φορές έχω πάει δεν έχω ξαναφαει τέτοια φόλα.
Εν πασει περιπτωσει, αυτή είναι η χρησιμότητα του site, να μας προστατεύει από τέτοιες κακοτοπιές, γιατί όλοι ξέρουμε πόσο δύσκολα βγαίνουν πλέον τα φράγκα και πόσα κουτοπονηρα βλαχακια που μας περνάνε για αμερικανάκια υπάρχουν.
10 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτό με εκνευρίζει περισσότερο, το ότι μας κοροϊδεύουν τα βλαχάκια πιτσιρίκια που μας ήρθαν από κατεστραμμένες χώρες...για να μας τα πάρουν χωρίς να κάνουν τπτ
10 Οκτωβρίου, 2017
Μεγάλο χαμόγελο πολυ γελασα με την κριτικη σου φιλε να σε καλα Μεγάλο χαμόγελο ειδικα εκει που λες με το ξεβρακομα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5