Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αν και πηγαινω στις αλυσιδες γιατι εχουν τις πιο ομορφες κοπελες συνηθως καιδεν εχω παραπονα, χθες πρωτη φορα εδιωξα κοπελα.

Η Αισα ειναι σχετικα ομορφη, μαυρο μαλλι αλογοουρα και πανω στα τακουνια φαινεται ψηλη επειδη ειναι αδυνατη. Οχι τιποτα σουπερ φοβερο ως κορμι, αλλα εχει μια σκυλε εμφανιση που θα την προσεχες εξω.

Μπαινω και την περιμενω, με το που μπαινει και παω να την ακουμπησω στο ορθιο κανει τριπλα και καθεται στο κρεβατι. Ελληνικα δε μιλαει, στα αγγλικα μου λεει κατεβασε τα, πιπα. Η φατσα της πιο ξυνη απο καθε αλλη που εχω δοκιμασει. Λεω ελα λιγο να φτιαχτω πριν ξεκινησουμε. Μου δειχνει με τα δαχτυλα 10 λεπτα για τα 40 ευρω. ΟΚ της λεω δε παει ετσι, ακυρο. Φυγε και φωναξε την κυρια.

Εδω να πω οτι η συγκεκριμενη κυρια του μαγαζιου ειναι φοβερα ευγενικη, πολυ εξυπηρετικη, και ηταν ειλικρινης πριν μπω οτι δουλευει πρωτη φορα με αυτην και δε ξερει να μου πει σιγουρα κατα ποσο καλη ειναι, αλλα γενικα δεν ειχε παραπονα. Μολις βγηκα μου ζητησε συγνωμη, λες και εφταιγε αυτη, και μου επεστρεψε τα χρηματα χωρις καν να χρειαστει να της το πω. Εξαιρετικη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Άισα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
1.609
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nikos708, dimmits, kassler και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2017
Πως μια τσατσα γνωριζει αν το προιον που που πουλαει ειναι καλο ή οχι; Διαβαζει τις κριτικες απο τα σαιτ; Μπορει καποιος να βοηθησει με καποια εξηγηση;
09 Οκτωβρίου, 2017
Σε ολους ετσι κανει παλικαρε,δεν εισαι ο πρωτος.Πολλοι πελατες βγαινουν με τα νευρα τσαταλια με αυτην.
09 Οκτωβρίου, 2017
Η τσατσα μαθαινει με το να ρωταει τους πελατες φευγοντας αν τους αρεσε και αν εμειναν ευχαριστημενοι. Στα περισσοτερα τουλαχιστον εμενα με ρωτανε αν ηταν ολα ενταξει.

Αφου το κανει και σε αλλους, ας το εχουν υποψη τους οτι αν δεν αρχισει καλα το ολο πραγμα, το ακυρωνεις και παιρνεις τα λεφτα σου πισω. Δε χρειαζεται ντροπες και να κατσεις να τα κλαψεις μετα
10 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

απλώς,δεν ξαναπατάμε στο συγκεκριμένοΘυμός
B
blackdark817
10 Οκτωβρίου, 2017
Κι εγώ πέρασα χθές μαθητών είδα,κάτι δεν μου έκανε κλικ και δεν μπήκα.η τσατσά το ίδιο είπε και σε μένα ,ότι πρώτη φορά δουλεύει μαζί της και δεν ξέρει τι ρόλο βαράει
11 Οκτωβρίου, 2017
Και πολύ καλά ξηγήθηκες αλλά τι μου θύμισες τώρα,, κάποτε στις χρυσές εποχές του βρωμοβαρδαρίου μου έτυχε ακριβώς μια ολόιδια φάση με διαφορετικό τέλος, ε λοιπόν με το που βγήκα απ το δωμάτιο απογοητευμένος και ζήτησα εύλογα πίσω τα χρήματα μου, μου λέει η τσατσά οκ, πάει στο κουζινάκι, και τσούπ από το κουζινάκι πετάγεται ένας ανθυγεινός μούλος και με πέταξε έξω σχεδόν με τις κλωτσιές. Σήμερα τουλάχιστον τα μαγαζιά έχουν τρόπους...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6