Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα χύστες. Καπέλο

Ακολουθεί μια κριτική για μια μέτριας εμφάνισης κοπέλα, με μέτρια ποιότητα υπηρεσιών, που δοκιμάστηκαν ένα μέτριο απόγευμα μιας μέτριας ημέρας, που δεν είχα πιεί ούτε έναν ( μέτριο Γλώσσα ) καφέ, έστω και την παρηγοριάς... Εμμμμ

Η κοπέλα είναι ξανθιά (βαμμένη) με μέτριο προς άσχημο πρόσσωπο με έντονα ζυγωματικά, πλην όμως σαρκώδη χείλη, που αποτελούν κατά 50% την βασική προϋπόθεση για ένα καλό τσιμπούκι (το άλλο 50% είναι προφανώς η τεχνική και η διάθεση συμμετοχής). Επίσης διαθέτει ευμεγέθεις μαστούς με ωραίες ρώγες που αφήνει για πιπίλισμα. Έχει ωραία γραμμή σώματος και χαμηλό, πλην όμως αφράτο και σφρυγηλό κώλο, που τον δίνει αβίαστα. Παρ' ότι είδα πολλές πιο αξιόλογες κοπέλες στην απογευματινή βάρδια, αποφάσισα να περάσω με την συγκεκριμένη διότι έδινε την πολυπόθητη πίσω πόρτα της... Κατσικογάμης Ναι!

Στα του αγώνα, όπως σας έχω προϊδεάσει, τα πράγματα ήταν δυστυχώς μετριότατα. Λύπη Παρ' ότι προσπάθησα να την φέρω στην αγκαλιά μου για να της φιλήσω τον λαιμό, δυστυχώς γαργαλιόταν, και δεν με άφησε. Μαλακία

Συνέχισα με ένα σύντομο πιπίλισμα στις ωραίες ρώγες της το οποίο δυστυχώς αναγκάστηκα να διακόψω αμέσως, διότι η γεύση τους δεν μου άρεσε: Η κοπέλα μάλλον δεν είχε κάνει μπάνιο... Money Mouth Money Mouth Money Mouth

Στη συνέχεια πέρασε άτεχνα το προφυλακτικό σε ημι-σηκωμένο μόριο... Κεφάλι σε τοίχο! Οι ελπίδες μου για επίτευξη ικανοποιητικής στύσης εναποτέθηκαν τελικώς αποκλειστικά στο τσιμπούκι της, το οποίο θα αξιολογούσα ως ικανοποιητικό, αλλά δεν θα του έβαζα πάνω από 6-7/10. Μετά από λίγο, και αφού αλλάξαμε προφυλακτικό (ευτυχώς το δεύτερο το πέρασε κάπως καλύτερα), της είπα να στηθεί στα τέσσερα. Το στήσιμό της ήταν άψογο, οφείλω να πω.

Τον έφαγε και στις δύο τρύπες της χωρίς να κλέβει. Το μουνί της είχε καλή αίσθηση, αν και κάπως ανοικτό. Τέλος πάντων, η συνεύρεση ολοκληρώθηκε μετά από λίγο μέσα στην κωλάρα της Κατσικογάμης , η οποία ήταν σχετικά σφικτή. Χαμόγελο

Συνολικά, ένα μέτριο κωλογαμήσι... Εμμμμ

Το 1/10 στην συμπεριφορά της κακάσχημης, τετράπαχης, γραφικής, και ηλίθιας τσατσάς, διότι με το που μπήκα στον οίκο και ζήτησα δωμάτιο, μου είπε να περιμένω στο σαλόνι Μαλακία , ενώ όταν βγήκα από το δωμάτιο, την είδα φάτσα φόρα να σηκώνεται από την τουαλέτα ανεβάζοντας έντρομη και αλαφιασμένη τα βρακιά της, διότι είχε ξεχάσει την πόρτα ανοικτή. Money Mouth Money Mouth Money Mouth Αν και δεν μου αρέσουν τα θρίλερ, σήμερα είδα ένα, με το ζόρι. Κεφάλι σε τοίχο! Μ' αυτά τα "γραφικά" που είδα, παίζει να μου κοπεί η όρεξη και να μην μου ξανασηκωθεί για καμιά εβδομάδα, τουλάχιστον... Money Mouth Money Mouth Money Mouth

Την ώρα που κατέβαινα τις σκάλες του οίκου, άκουσα την τσατσά να την ρωτάει "Σε ποιόν τηλεφωνάς;" και την Στέλλα να της απαντά "Στον άντρα μου!"... Money Mouth Money Mouth Money Mouth Αν ήξερα ότι είναι παντρεμένη, δεν θα είχα περάσει στο δωμάτιο... Λύπη Λύπη Λύπη Μπουρδέλο η κατάσταση, γενικώς... Money Mouth Money Mouth Money Mouth

Τελικά ίσως έπρεπε να είχα περάσει με εκείνη την μουνάρα από το υπόγειο της Φωκαίας 7... Εμμμμ

Αυτά από εμένα. Α, και το 10/10 στο parking επειδή πήγα με τα πόδια. Γλώσσα

Υγειαίνετε... Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Υπηρεσίες
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 opadosksanthoygenoys, dinos34, obi1 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2017
Χαχαχαχα θα μείνω μόνο στην τελευταία παράγραφο της κριτικής σου από το σημείο που έπιασες την τσατσά να σηκώνει τα βρακιά της!!!! Παλιά καλή φυλής!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1