Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινη στοχευμενη καταδρομικη στη Φυλης για κανα-δυο στοχους που ηθελα να παρω.Στο συγκεκριμενο οικο ηταν στο μυαλο μου και οι δυο κοπελες Βερονικα-Νικη προς δοκιμη οποτε οποια πετυχαινα θα περναγα μεσα.Πετυχα τη Νικη.Η Νικη ειναι μια νεαρη Ρωσιδα μαλλον ξανθια με ωραιο σφιχτο κορμι,μικρο βυζι και προσωπο scarface.Κανει φουλ φουλ προγραμμα τα παντα ολα δηλαδη.Εδωσα το μπλε στην τσα2 και περασα δωματιο.Το δωματιο ειναι κατωτερο απο αρκετα αλλα στην περιοχη αλλα τουλαχιστον ηταν αρκετα καθαρο.Ειχε πετσετες στο κομοδινο και καποτες.Εβγαλα τα ρουχα μου και περιμενα την Νικη.Ειχε δυο δωματια πριν απο μενα οποτε περιμενα αρκετα λεπτα.Τελικα ηρθε και αφου χαιρετηθηκαμε με οδηγησε στο νιπτηρα για πλυσιμο του εργαλειου.Εκει οσο με επλενε με φιλαγε παραλληλα και καναμε παιχνιδι στο ορθιο.Αυτη πηγαινε για γλωσσοφιλα φουλ αλλα εγω δεν της τα εδωσα φυσικα.Αφου τελειωσε με το πλυσιμο πηγαμε στο κρεβατι οπου εκει με ρωτησε πως θελω το μπουκι και της ειπα ανευ καποτας.Εκει εκανε κατι ψιλοπροκατ οπως φιλακια στο στηθος και αμεσως κατεβηκε χαμηλα και εγλυψε λιγο μπαλες και στη συνεχεια τσιμπουκι σε γρηγορο ρυθμο και αερινο με πολυ σαλιο.Με μια λεξη αεροπιπα.Την αφησα να κανει λιγο πιπα και στη συνεχεια βουρ για τον κωλο της τον οποιο εδωσε απλοχερα στα τεσσερα.Διεισδυση ευκολη καθως ειχε και πολυ κρεμα σε μουνι-κωλο.Την καρφωσα για λιγο ετσι και στη συνεχεια βγαζω καποτα και τις τα δινω στο στομα.Αφου τον γυαλισε πηγε και τα φτυσε στο νιπτηρα.
Να σημειωσω οτι φοραγε ενα μπειμπι ντολ το οποιο δεν εβγαλε πληρως οχι οτι εχει ιδιαιτερη σημασια απλα το αναφερω.Ειναι γενικα προσχαρη και ευγενικη προς τον πελατη και σε συνδυασμο με το φουλ προγραμμα που κανει προτεινεται για δοκιμη σιγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Νίκη
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.502
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339, TZOYLI και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού