Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 83 10
Στριπτιτζάδικα 169752
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...οι συνεχόμενες εκσπερματίσεις έχουν πλημμυρίσει τον εγκέφαλό μου με προλακτίνη καθιστώντας την διέγερση πολύ δυσκολη στις συνήθεις σύντομες πορνικές συνθήκες...ωστόσο η ανάγκη διέγερσης με την χρήση διαφορετικών αντικειμένων παραμένει έντονη ...
...μετά απο καιρό συναντηθήκαμε με διδάσκαλο στα γνώριμα μέρη προς ανεύρεση διέγερσης ...
...το ορεκτικό ήταν ένα 19χρονο ξανθο ψιλολιγνο στυλιάρι ονοματί μαρία, μου δημιουργησε 100άρα στυση ανευ ιδιαιτερων απτικο-λειχικών ερεθισμάτων , η διέγερση ήταν εγκεφαλική ...κυρίως με την ιδέα ότι ήταν 5μέρες στην δουλειά και ότι δεν είχε προλάβει η νύχτα να διαβρώσει τον αυθορμητισμό της ...
...το κυρίως γευμα ήταν η βυζαρού ξανθιά πολωνέζα με τις 4+ μαστικές καμπυλότητες , τις οποιες μου πρόσφερε γεναιόδωρα προς τέρψιν των απτικόλειχικών μου ενστίκτων ...το πεοεντέριο μου ήταν σκληρό και έκανα κίνηση να το βγάλω απέξω και να την γαμεύσω μπροστά σε όλους στον καναπέ των χορευτικών επιδείξεων ...αλλά με έκοψε ...
...το επιδόρπιο ήταν η Λίντα ...μια καταλευκη ξανθια μιλφοειδής ουκρανοπωλονέζα , όπου μετα απο έντονες απτικολειχικές παρατρίψεις σε μαστους και αιδοίο και χειρομάλαξη του πέους μου πανω απ'τα ρουχα ...έχυσα το σπερματικό υγρό και το συνουσιοπιοειδές έλουσε το εγκεφαλικό παρεγχυμα μου προσφέροντας ένα ομορφο συναίσθημα ικανοποιήσης συνοδευόμενο απο μια αίσθηση υπνηλιας ...
3 διπλοι χοροι: 3*10ευρώ + 5ευρώ εισοδος (με κουπόνι)
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, zoo@34, amjik και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Οκτωβρίου, 2017
"το κυρίως γευμα η βυζαρού ξανθιά πολωνέζα" ηταν φυσικο ή σιλικονη?
ονομα?
08 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φυσικό 4,5 μυστη μου
ονομα δεν ρωτησα παροτι την εχω παρει καμποσες φορες...!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2