Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Μόνικα είναι καινούρια κοπέλα Ουκρανέζα κατά δήλωση της.Πρόκειται για μωράκι κοντό,λεπτό,με ξανθά μαλλιά προς το καρέ,μικρά στήθη με ωραίες ρώγες,κώλο όμορφο στητό.Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο κορμάκι της και πέρασα να δοκιμάσω την ομορφιά.
Η Μόνικα μπήκε στο δωμάτιο,δεν γνωρίζει Ελληνικά, και Αγγλικά καταλαβαίνει πολύ ελάχιστα.Πάντως συνεννοηθήκαμε μια χαρά με την γλώσσα του σώματος που είναι διεθνής. Σαν κοπέλα στην συμπεριφορά της είναι γλυκιά,τρυφερή αρκετά και λιγάκι ναζιάρα. Μου χαμογέλασε για να φτιάξει ατμόσφαιρα και άρχισε να λικνίζεται απαλά στον ρυθμό της μουσικής που έπαιζε απο τα ηχεία.Της έκανα κάποια κοπλιμέντα,την αγκάλιασα και άρχισα να την χαιδεύω στους όμορφους γλουτούς της. Φιλάκια στο στόμα δέχεται μόνο στα χειλάκια της.
Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι και η Μόνικα ανέβηκε απο πάνω μου και άρχισε να με χαιδεύει και να τρίβει το μουνάκι της στο κορμί μου για να με καβλώσει.Τα χαδάκια,οι αγκαλιές και τα φιλάκια συνεχίστηκαν μέχρι που με ρώτησε πως θέλω το τσιμπούκι.Κατόπιν η Μόνικα με το μωρομάντηλο καθάρισε το εργαλείο και πέρασε σε ένα όμορφο,αργο και αισθησιακό τσιμπούκι καλής ηδονικότητας. Αρχικά το κράταγε με το χέρι της και το έπαιρνε στο στοματάκι της μέχρι την μέση περίπου κατόπιν της απέσυρα το χέρι και συνέχισε το τσιμπούκι της σε αυτό το μοτίβο.Ορχεολειχία δεν παρέχει η κοπέλα καθώς τις έδειξα τα δίδυμα να τα περιποιηθεί και αρνήθηκε ευγενικά χαμογελώντας.
Περάσαμε σε στάση 69 και άρχισα να γλύφω το μικρό καθαρό και στενό μουνάκι της ενώ η Μόνικα ανταπέδιδε με θέρμη. Στην στάση αυτή την απόλαυσα αρκετά και το απόλαυσε και το μωράκι κρίνοντας απο τις συσπάσεις του κόλπου της και τα βογγητά της.
Αφού πέρασε το προφυλακτικό η Μόνικα η πρώτη στάση ήταν απο πάνω μου,βλέποντας τις παιχνιδιάρικες εκφράσεις του προσώπου της.Ήταν αρκετά τρυφερή και χαδιάρα και οι ρυθμοί που την πήρα ήταν αρκετά αισθησιακοί.Τα πιασιματάκια της στους γλουτούς της ήταν όμορφα.Την έφερα πιο κοντά μου και άρχισα να ρουφάω απαλά τα στηθάκια της.Η Μόνικα όσο την γαμούσα μέ έγλυφε στα αυτιά μου αναστενάζοντας με πάθος.
Και στην στάση του πισοκωλητού έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος καθώς η Μόνικα πήρε σωστή πόζα. Μπορούσα να κάνω παιχνίδι με τους γλουτούς της και παράλληλα να βλέπω το σκληρό εργαλείο μου να παραβιάζει το γατάκι της.Προς το τέλος της στάσης την κάρφωσα σε πιο δυνατούς ρυθμούς.
Και στο κανονικό η κοπέλα δεν έκλεβε καθόλου και την πηδούσα ενώ μου έδινε πεταχτά φιλάκια στα χείλη.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό και χαιδεύοντας το σωματάκι της ολοκλήρωσα πάνω στο κορμάκι της.
Εν κατακλείδι η Μόνικα είναι όμορφη κοπέλα,ευγενική,τρυφερή και συνεργάσιμη.Αν κάποιος της φερθεί καλά και είναι gentleman σίγουρα θα το αναγνώρισει και θα ανταποδώσει.Θέλει στοργή και proderm αυτό το λουλουδάκι.Προτείνεται προς δοκιμή γιατί συνδιάζει το πακέτο εμφάνισης και υπηρεσίων άνω του μέσου όρου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού