Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564973
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη στο στούντιο σε βραδινή βάρδια, ησυχία στην περιοχή. Το στούντιο βρίσκεται στο πρώτο όροφο και μετά την πρώτη πόρτα με κουδούνι ακολουθεί άλλη μια πριν μπεις στον κυρίως χώρο.
Το σαλόνι είναι μεγάλο και άνετο με πολλούς καναπέδες αναμονής, αρκετά καλαίσθητο, γεμάτο καθρέπτες, γενικά σε βάζει για καλά στο κλίμα του αγοραίου έρωτα.
Από τα 3 κορίτσια που ήταν στην βάρδια είδα τα 2 που εκείνη την ώρα ήταν ελεύθερα.
Την Κιμ και την Μιχαέλα. Επέλεξα την Μιχαέλα μιας και όπως είπε η υπηρεσία σε σπαστά ελληνικά κάνει φουλ πρόγραφα εκτός πρωκτικού.
Το δωμάτιο ωραίο, άνετο, έκανα το ντουζ και την κατάλληλη στιγμή η Μιχαέλα έφτασε πάνω στα πορνοτάκουνα.
Ακριβώς όπως την δείχνουν οι ερασιτεχνικές φωτο που ανεβάζουν στο νήμα. Ψηλή, αδύνατη, με ωραίο γυμνασμένο σώμα, μικρό βυζί αλλά ωραίο με ρόγα που καυλώνει, κατάξανθο μαλλί και ωραίο πρόσωπο.
Καλά ελληνικά, καλή στα προκαταρτικά και πολύ καλή πίπα ξεσκούφωτη, αφού πρώτα ρώτησε αν το θέλω.
Πολύ περιποιημένη επιδερμίδα, λευκή και απαλή, μουνάκι εξίσου περιποιημένο , ωραία θέα στο 69 και πολύ καλή στο στήσιμο στα τέσσερα, και δεκτική σε φιλιά στο ιεραποστολικό.
Έμεινα ευχαριστημένος από την Μιχαέλα, πολύ καλή συμμετοχή , και ευχάριστη παρουσία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, TZOYLI, Studio Deluxe και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2017
Είπες δεκτική σε φιλιά! Ετσι είναι. Είναι πουτάνα που την έχω πάρει 3 φορές στο Β42. Την πρώτη φορά φορά που την πήρα φίλαγε και την δεύτερη που της ζήτησα φιλί αρνιόνταν και με έβγαζε τρελό. Μου έκανε πουτανιά δηλαδή.
Νομίζω οτι έχει σκουλαρίκι και στην γλώσσα.
09 Οκτωβρίου, 2017
Τελικώς φιλάει ή δε φιλάει;
09 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ανάλογα με την διάθεση της.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3