Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84593
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εχουν γραφεί πολλά και θα γραφουν περισσότερα πιστεύω για την ευα, το σίγουρο ειναι οτι με καποιο τροπο θα ασχοληθείς μαζι της.
Την ευα την πηρα μαζι με την ολγα (μου την εφερε η ολγα για παρτουζα) και εκεί την γνώρισα,μετα απο αυτο ειχαμε μια επικοινωνία και ειπαμε να βρεθουμε και μόνοι μας γιατι δεν χορτάσαμε ο ενας τον άλλον, οπως και εγινε ενα πρωινό.
Εμενα προσωπικά η ευα ειναι ο ορισμος το πως πρεπει να ειναι η γυναικα...ζουμερή,αισθησιακή,δοτική και λιγο 'φευγάτη', εχει υπέροχες ματαρες, στήθος που στέκετε και οπίσθια...ποίημα.
Στα του αγωνα, ειναι πολύ ερωτική 'επιθετικη' και γουστάρει τρελά να παιζεις μαζι της (χυνει εύκολα και συνεχώς), αν την βαλεις στο επίκεντρο θα σου κανει...παπάδες, φιλάει με απίστευτο 'παθος' και γενικα σε παίζει σε οτι ρυθμό θες, η πιπα της ειναι για oscar με φτυσιματα, γλυψηματα και στον καταπίνει για πλάκα, γενικά πιστευω οτι ειναι απο τις περιπτώσεις που εχει οτι θελει καποιος για να περασει καλά σε ενα ραντεβου, εγω πέρασα υπέροχα μου εδωσε ακριβως αυτο που θελω....'έρωτα' για την ωρα που ηταν μαζί μου.
Το επόμενο project ειναι ραντεβου για ολο το βράδυ...ευα μου.

Υ.Γ...αυτα που γράφονται για χοντρή και δυσκολία στο να κινηθεί τα θεωρώ απλα αστεία, οπως εχω πει...δεν ειναι ολες για ολους.

Να περνατε καλά και να γαματε...καλυτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2017
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
maniouel
Μέγας
Εγγραφή:
12 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.062
Πόντοι:
3.910
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, Jim25jim, ILIAS1339 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Οκτωβρίου, 2017
Συγχαρητηρια τυπε.Ευτυχως που υπαρχουν τυποι που λενε τη πραγματικοτητα οπως ειναι και οχι οπως τη φανταζονται
S
sexopolemistis
09 Οκτωβρίου, 2017
Μιά χαρά τα γράφειςΜατάκι
09 Οκτωβρίου, 2017
Σε ευχαριστώ! Για να βγει καλό το αποτέλεσμα παίζει ρόλο και ο παρτενέρ.. χαίρομαι που πέρασες καλά και τις δύο φορές..και αποτυπωσες την εμπειρία σου εδώ μέσα..φιλια
09 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την επόμενη φορά, θα έχουμε ολόκληρη βραδιά για πάρτι μας...
10 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τιμη μου!εισαι γνησιο αρσενικο!ο λογος σου εχει βαρυτητα! ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5