Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 51 10
Call-Girls 63797
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα Σεόλους και να περνάτε καλά,

Θα ήθελα κι εγω με την σειρά μου να βάλω το λιθαράκι μου για την κοπέλα.
Ραντεβού στο gls με πολύ εύκολη συνεννόηση απο το τηλέφωνο και μάλιστα 2 ώρες πριν το ραντεβού και αυτό διότι τελευταία στιγμή βρέθηκα στην περιοχή και με ελεύθερο χρόνο.
Λοιπόν φτάνω μπαίνω στο δωμάτιο.
Καλο καθαρο με ωραίο φωτισμο.
Μετά απο λίγο χτύπημα στην πόρτα και ανοίγω ενα όμορφο κορίτσι μικρό σε ηλικία 24 είπε και κάπου τόσο πρέπει αν είναι.
Φιλι και μέσα στο δωμάτιο εγω μπαινω για ντους εκείνη έξω γδύνεται, βγαίνω και την βλέπω γυμνή με το βαλιτσακι της έτοιμη για μπανακι. μπαινει και βγαίνει με την πετσέτα.
Ωραια μάτια χαχα ΒΥΖΙΑ! αλλα και μάτια της λέω κρεβάτι πίπα λίγο ριχή και μέτρια για τα γούστα μου.
Αλλα το γαμίσι καλό και δυνάτο γύριμσα στα 4 και πόνο να με κοιτάει απο τον καθρέφτη και να θέλω να χύσω στο στώμα της.
Γύρισμα και ιεραποστολίκο είχε καυλώσει αρκετα και φαινόταν να της αρέσει γιατι έβγαζε όμορφες φωνούλες... καπου εκει τέλος.
Μπάνιο και οι δύο και ξάπλα λίγο στο κρεβάτι λίγο κουβέντα και μετα ROUND 2.
Αρχή με πίπα πάλι όχ τοσο καλή ξαναλέω στην συνέχεια καβάλα ωραία πολύ ειδίκα οταν έχεις να βλέπεις και να πιανεις τους πύργους της...
Στην συνέχεια 4 γιατι μου άρεσε ο κόλος της και αυτή να με κοιτάει πάλι απο τον καθρέφτη και να γουστάρει.
τελείωμα μέσα και τέλος φιλάκια αγγαλίτσες και τα ξαναλέμε.
Γενικά ήταν σαν να είμαι με την κοπέλα έχω να πω καθώς της αρέσει πολυ να φιλάει στο στώμα και χαιδεύει.
Αυτα είχα να πω ελπίχω να βοηθάω!
Καλα να περνάτε!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 02, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, THV, katty@ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού