Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 554 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Παιδιά δεν είμαι αχάριστος, και καταλαβαίνω πόσο δύσκολη δουλειά κάνουν τα κορίτσια και για αυτό μπορεί πολλές να μην αποδίδουν σε αυτό που κάνουν. ΌΜΩΣ!! έχει διαφορά το να σε έχει ταλαιπωρήσει η δουλειά σου έτσι ώστε να μην ευχαριστείς τον πελάτη από το να έχεις την ενέργεια και το κέφι να φας πούτσο αλλά παρόλα αυτά να έχεις υφάκι λες και κάνεις χάρη στον πελάτη και να μην είσαι καθόλου ευγενική και εξυπηρετική από πρόθεση. Οπότε το λέω από τώρα για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις, η κριτική θα είναι σκληρή.

Η Αλέξια είναι μελαχροινή λεπτή με φοβερό κωλαράκι και ωραία βυζάκια και πολύ καλά ανοίγματα.

Στο σαλόνι η τσατσά τη πεναίβει απίστευτα πολύ "στο λέω εγώ παλικάρι μου δεν φαντάζεσαι πόσο καλή είναι στο δωμάτιο. κοίτα σώμα που έχει" κλπ. Άντε να δούμε λέω μήπως έχει δίκιο..... ΑΜ ΔΕ... ΑΡΧΙΔΙΑ ΒΡΟΝΤΌΣΑΥΡΟΥ...

Πλένω πούτσα και γδύνομαι και μετά από λίγο έρχεται. Μέσα στην καλοσύνη εγώ προσπαθούσα να της φτιάξω το κέφι, να τη κάνω μήπως και ξεφύγει λίγο από τη μονοτονία. Αυτή ούτε καν να προσπαθήσει έστω και λίγο να γίνει κάπως ομιλητική. Ούτε καν με ρώτησε πως με λένε. Με ξάπλωσε κατευθείαν, καπότα σε πεσμένο πούτσο και ΚΆΚΙΣΤΗ πίπα! σκεφτόμουν τα βυζιά μίας πρώην μου Βουλγάρας και κατόρθωσα ένα 80%. Σηκώνομαι και της λέω με αποφασιστικότητα "ξάπλωσε!". Με κοιτάζει καλά καλά και ξαπλώνει και αρχίζω δυνατά ένα ιεραποστολικό. Παπ παπ παπ!! Δύναμη!! Πάρτα μωρή άρρωστη που το παίζεις και ιστορία! Μετά από λίγο σταματάω και τη στύνω στα τέσσερα. Έλεγα από μέσα μου "τώρα θα σε φτιάξω ξεκωλιάρα, θα σε κάνω ανάπηρη". Ξεκινάω σιγά, σταδιακά ανεβάζω ρυθμό και κάποια στιγμή που φόρτσαρα αυτή είπε "πιο σιγά ρε μαλάκα πονάω!!". Σκέφτηκα "τι;; μαλάκα;;; ΜΑΛΆΚΑ;;;;; οκ...." το πάω όσο πιο γρήγορα γίνεται και ενώ φτάνει σιγά σιγά το τέλος το σανιδώνω ενώ σκύβω πάνω από το αυτί της και της το δαγκώνω απαλά δύο φορές. Αφού έχυσα αυτή σηκώθηκε αμέσως και της λέω "goodbye honey" και μου κανει "άντε γαμήσου καριόλη!".

Ξέρω ότι δεν ήταν και ότι καλύτερο αυτό που έκανα αλλά ήθελα να τη δικάσω για τη συμπεριφορά της. Πήγα αδιάβαστος και το μετάνιωσα... Διαβάζω τώρα ότι την ίδια συμπεριφορά έχει σε όλους. Η λύση είναι μια. ΠΟΤΈ ΛΕΦΤΆ ΞΑΝΆ ΣΤΗ ΚΩΛΟΦΌΛΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΆ.

ο ανώμαλος Ελληνοσουηδός ψυχολόγος από τη Σουηδία σας χαιρετάει Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλέξια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
208
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, md69, Πρυτανης και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Οκτωβρίου, 2017
Αν δεν της αρεσει αυτο που κανει ας επιλεξει αλλο επαγγελμα....συμφωνω συναγωνιστη !
07 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο κάτω κάτω ας γίνει τσατσά. Η να γίνει από αυτές τις ξεκωλιάρες που τις πληρώνουν για να πηγαίνουν σε διάφορα κωλόκλαμπα για να χορεύουν στη μπάρα
07 Οκτωβρίου, 2017
Ντροπή της που σε έβρισε θα έπρεπε να ντρέπεται..πρέπει να υπάρχει ένας σεβασμός κ απο τις δυο πλευρές κατω απο οποιαδήποτε συνθήκες..
08 Οκτωβρίου, 2017
Εγώ που έχω περάσει αρκετές φορές μαζί της έχω μείνει πάντα ικανοποιημένος
08 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλα της εκανες
08 Οκτωβρίου, 2017
υποβιβαστηκε στο μεταξι, μυαλο δεν εβαλε.....
ξανα στο 27-
δεν αξιζει το 20ρικο.
1-2 φορα που την γαμησα ολα οκ-
μετα κατηφορα...
08 Οκτωβρίου, 2017
Ειλικρινα χερομε που της φερθηκες ετσι! Μουχουν συμβη αναλογα περιστατικα και παντα της εδιοχνα..Μαγγια σου που λειτουργησες ετσι ευγε!!!!!! Μονο μια φορα καταφερα και γαμησα και εχυσα ετσι με φολα που προσβαλη αλλα ειναι τραγικη εμπειρια!!!
08 Οκτωβρίου, 2017
Την εχω πετυχει 2-3 φορες αλλα αυτο το σιγουρο υφακι που εχει με χαλαει αφανταστα!!
Την επομενη στειλε μ να την παρουμε παρτουζα και αμα κανει τετοια να δεις..
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8