Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 557 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πηγα στο σπιτακι την δευτερα κατα τις 3.30 το μεσημερι ειδα την γνωστη αθηνα και πληρωσα το αντιτιμο για μια ωρα στην ευγενικη ξανθια τσατσα με εβαλε στο δωματιο απεναντι απο το μπανιο. Περιμενα την αθηνα διοτι ειχε να εξυπηρετησει ενα πελατη πριν απο εμενα. Την αθηνα την γνωριζετε ειναι ξανθια με ομορφη φατσουλα και σωμα καλο για χουφτωματα οταν ηρθε η αθηνα στο δωματιο ηρθε με ενα χαμογελο. Ξεκινησε το ματσακι με την γνωστη καλη πιπα της αθηνας χωρις προφυλαχτικο μου τον εκανε τουρμο μου εκανε και ενα ισπανικο με τα βυζια της οταν τελειωσε αυτο αρχισαμε το σεξ. Πρωτη σταση ανεβηκε πανω μου επεσαν και μερικα γλωσσοφιλα συνεχισαμε το σεξ στα 4 ηταν καυλωτικο το θεαμα σε αυτη την σταση τελειωσε ο πρωτος γυρος. Ξεκουαστηκαμε λιγακι και ξεκινησαμε εναν δευτερο παλι δυνατο γυρο οποιος εκτος απο σεξ ειχε και μασαζακι απο την αθηνα ηταν πολυ δυνατοι και οι δυο γυροι η κοπελα ξερει να γαμιεται πολυ καλα και ειναι τιμια επιλογη στο 20 ευρω ξερει να κανει καποιον Να περασει καλα ειναι μια στανταρ επιλογη για την πρωινη βαρδια περασα για μια ακομα φορα πολυ καλα με την αθηνα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αθηνά
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
5.075
Πόντοι:
7.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, sweeper και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2017
Ο 1ος γυρος???? Μισαωρο πηρες?
09 Οκτωβρίου, 2017
απλως το σταματησαμε λιγο για ξεκουραση μια ωρα πηρα
20 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ποσο παει η μια ωρα;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3