Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 14 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ο λαός λέει ότι οι περισσότεροι προτιμούν να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα που βγάζει πιο πολύ γάλα παρά να δουν γιατί η δική τους κατσίκα βγάζει λιγότερο. Από την άλλη πλευρά ο blizardeye συμβιώνει, γενικότερα στο μπου και ειδικότερα στους παππούληδες, με επιβήτορες που χαρακτηρίζονται από απεριόριστη αντοχή, επαναληπτικότητα και καθημερινό πόθο. Χαρακτηριστικό παράδειγμα αλλά όχι το μόνο, είναι ο κ. Vlandis.
Επειδή όμως όλα τα του λαού πόρρω απέχουν από τον πεπολιτισμένο μικρόκοσμο του blizardeye, ο blizardeye δεν φθονεί τον κ. Vlandis ή τους αρκετούς ομοίους του αλλά αντίθετα προσπαθεί να υιοθετήσει κάτι από την λάμψη τους και έτσι να τους μοιάσει έστω και για λίγο.
Γι΄ αυτό λοιπόν και αντί ο blizardeye να τριγυρνά στους δρόμους φωνάζοντας, ως έτερος Θεμιστοκλής ... ουκ εα με καθεύδειν το του κ. Vlandis τρόπαιον ... επέλεξε να συναντηθεί με τη Nancy.
Εύκολη συνεννόηση με 3 sms και άφιξη σε παραβαρδάρειο ξενοδοχείο ευτυχώς διάφορον του ξενοδοχείου όπου εργάζεται ψυχοπαθές υπηρετικόν προσωπικόν.
Είσοδος στο δωμάτιο και η Nancy με υποδέχεται με ένα ευγενικό χαμόγελο αυτοπεποίθησης έχοντας τοποθετήσει το μικρό δέμα της σε 12ποντες γόβες αφού το είχε περιενδύσει με ένα ολόσωμο μαύρο εσώρουχο. 23 ετών αλλά δείχνει έτι μικρότερη. Δροσερή και συνάμα λαμπερή.
Οι φωτογραφίες την αδικούν στο πρόσωπο. Είναι πιο όμορφη. Μακριά, λαμπερά και φυσικά ξανθά μαλλιά. Μπλε μάτια. Μικροκαμωμένη αλλά απόλυτα αρμονικό σώμα. Τίποτε δεν είναι παράταιρο. Ίσια περιποιημένα λεπτά πόδια. Σφιχτά οπίσθια. Μικρό και σφριγηλό στήθος με χορταστικές ρώγες, που ανταποκρίνονται.
Έξοδος από το καλώς συντετηρημένο λουτρό του παλαιού παραβαρδαρείου ξενοδοχείου και η Nancy περιμένει στο κρεββάτι.
Η ίδια στο προφίλ της λέει ότι είναι του GFE. Και αυτή είναι η πρώτη εντύπωση που εισπράττει ο πελάτης. Ένα γλυκύτατο μικροσκοπικό πλάσμα.
Φευ όμως!
Επιτίθεται η ίδια και αναλαμβάνει συνεχώς πρωτοβουλίες. Τα πιο επιθετικά γλωσσόφιλα που έχω εισπράξει από εργαζομένη. Παθιασμένα και συνεχή, εμφαίνοντα πόθο ως εάν ήμην ο ναύτης που επέστρεψε από 12μηνη θητεία στο θωρηκτό Potemkin και τον οποίο η καλή του περίμενε υπομονετικά. Κάποιες στιγμές αναγκαζόμουν να απομακρύνω το στόμα αφού έχανα την αναπνοή μου από το πάθος της. Λίγο υπερβολική στην αναπνοή της για να δείξει την διέγερσή της και αυτή ήταν και η μόνη ατέλειά της ... αν θεωρείται ατέλεια.
Το γλυκό και απροστάτευτο κοριτσάκι, που είχα συναντήσει πριν από λίγο, ανήκε πια στο παρελθόν. Στο παρελθόν επίσης ανήκε και η κατσίκα του γείτονα.
Πάλευα πια με τον Διάβολο της Τασμανίας. Μικρό, σαρκόφιλο αλλά πολύ επιθετικό το μακρυνό τούτο άσχημο ον. Μικρή, σαρκόφιλη και πολύ επιθετική η πανέμορφη τούτη εργαζομένη.
Χρώμα δέρματος που θυμίζει τον ρωσικό χειμώνα και ταμπεραμέντο που θυμίζει μεσογειακό ηφαίστειο.
Συνεχείς πρωτοβουλίες της με τον blizardeye να εστιάζει στο να εισπράξει αυτό που η Nancy διαφημίζει στο προφίλ της. Το swallow! Μου έχει ξανατύχει με εργαζόμενη αλλά ανέμενα ότι θα ήταν μία καθαρά επαγγελματική υπηρεσία. Γκλουπ και κατευθείαν στο νιπτήρα. Τίποτε από αυτά συνέβη. Η ίδια εργαζομένη δείχνει να λατρεύει την πεολειχία. Στην αρχή με χρήση χειρός αλλά στην συνέχεια απόλαυσα μία καθαρή, ρυθμική, βαθεία και υγρή πεολειχία.
Η αριστοκρατική ανατροφή του blizardeye του υπέδειξε να ανακοινώσει στην εργαζομένη ότι το τέλος είναι κοντά. Η Nancy δέχθηκε την ανακοίνωση αυτή ενθουσιωδώς και κυριολεκτικά εξηφάνισε το πέος μου εντός της στοματικής κοιλότητάς της αφήνοντας απρόσκοπτη την ροή του, κοπιωδώς συλλεχθέντος, σπέρματός μου στην λαρυγγική κοιλότητά της και στην συνέχεια μεγιστοποίησε την ηδονή μου με κυκλικές κινήσεις της γλώσσας της γύρω από την βάλανό μου και ενώ οι σπασμοί μου ακόμη συνεχίζοντας τη συνοδεία θριαμβικών ιαχών.
Δεν χρειάσθηκε λουτρό αφού η εργαζομένη συνέχισε να λείχει και καθάρισε επιμελώς όλα τα προϊόντα της εργασίας της.
Στην επικοινωνία βάζω 9. Δεν ξέρει παρά ελάχιστες λέξεις της Αγγλικής αλλά η διάθεσή της είναι τόσο μεγάλη που θα την αδικούσα αν έβαζα χαμηλότερο βαθμό.
Όλα τα παραπάνω δεν κράτησαν πολύ και υπήρχε αρκετή ώρα και για δεύτερο γύρο. Το γεγονός αυτό προκάλεσε τον προβληματισμό του κουρασμένου - από την ζωή και τους ανθρώπους - τούτου μεσήλικος. Δεύτερος γύρος σε τόσο μικρή χρονική απόσταση από τον πρώτο ισοδυναμεί με το βάδισμα του Ιησού επί του ύδατος για τον blizardeye.
Ο Διάβολος όμως της Τασμανίας είχε άλλη άποψη. Ελλείψει γλωσσικής επάρκειάς της για ένα αξιοπρεπές σόσιαλ, άρχισε τις σκανταλιές.
Ξέρει να λατρεύει το καλοδιατηρημένο αντρικό σώμα, ανιχνεύσει την ανατομία και της αρέσει να το φιλάει μυρίζοντάς το παράλληλα ενώ τα χέρια της κυριολεκτικά οργώνουν το σώμα του πελάτου.
Παθιασμένο σεξ. Και μία και δύο και τρεις στάσεις. Ακολουθεί σε όλα και είναι εύκολα διαχειρίσιμη εξαιτίας της σωματότυπού της. Λατρεύει το σεξ και το απολαμβάνει. Σφιχτό αιδοίο, το οποίο όμως επέλεξα να μην λείξω. Τομή καισαρικής ουδόλως ενοχλεί.Νέα εκσπερμάτωση. Στο στόμα ξανά. Πρωτείνες για την ενδυνάμωσή της.
Απεχώρησα ενθουσιασμένος. Δεν μπορώ να ξέρω την απόδοσή της σε μελλοντικές συνευρέσεις. Της αρέσει όμως το σεξ και ο Διάβολος κρύβεται μέσα της. Απολαύστε την γλυκύτητα που εκπέμπει όταν σας υποδέχεται. Δεν θα κρατήσει για πολύ. Στην συνέχεια καλωσορίστε τον Διάβολο. Είναι εκεί και μάλιστα at your service.
Τολμώ να πω ότι μου θύμισε εργαζόμενες μίας άλλης γενεάς. Εργαζόμενες του επιπέδου Cinzia ή Juliette κλπ Το μέλλον της θα αποδείξει αν είναι σ΄ αυτό το επίπεδο.
- You were bloody awesome, της είπα φεύγοντας.
- What?
Δεν πειράζει που δεν με κατάλαβε. Θα με καταλάβουν οι συναγωνιστές! Φερθείτε της με τρυφερότητα και ευγένεια στην αρχή και η Κόλαση θα παρουσιασθεί μπροστά σας!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 06, 2017
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
blizardeye
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
18.028
Πόντοι:
26.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 201295, Διαγραμμένο μέλος 204057 και 60 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Οκτωβρίου, 2017
Παρα το οφθαλμοφανές μένος σας κατά ορισμένων Παπούληδων η χαρη σας πολυχρονεμένε εριξε δυο τεμαχια ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Μετα από αυτό δεν πιστεύω να τολμήσετε να σχολιάσετε καποιον άλλο για τις επιδόσεις του
ευθυμήσαμε δεοντως με το " Ξέρει να λατρεύει το καλοδιατηρημένο αντρικό σώμα " γερομπισμπικη
E
Excalibur
06 Οκτωβρίου, 2017
Εξαριτικα, θαυμάσια, καταπληκτικά

Εύγε Ναι!Ναι!Ναι!
06 Οκτωβρίου, 2017
Θεουλης Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο πρέπει να εκδόσεις βιβλίο όλες οι κριτικές σου είναι η μια καλύτερη από την άλλη. ΚαπέλοΚαπέλο
06 Οκτωβρίου, 2017
...It's the devil in disguise I tell you no lies... Γερο-μύστης Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
06 Οκτωβρίου, 2017
Αντε Γερο-μύστης να φορμαριστείτε να κατεβείτε σε πλήρη ετοιμότητα Κατσικογάμης
06 Οκτωβρίου, 2017
Διαβολοθέτη, δίμπαλο και πάλι. Τρέμει ο Βλάντής μπροστά σου! Ναι!Ναι!Ναι!Ναι! ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
06 Οκτωβρίου, 2017
Λατρεύω όλη αυτή τη fucking λογοτεχνική σου φαντασία. Τα σπάνε όλες οι μεταφορές που χρησιμοποιείς
06 Οκτωβρίου, 2017
είσαι σε τεράστια φόρμα !!!!! Προσκύνημα
06 Οκτωβρίου, 2017
Ρε μαστορα,τετοτιο κομματι σε πιο σαιτ το βρηκες για να την παρουμε και εμεις βεβαιως βεβαιως...

Ωρε τι κοριτσαρος ειναι αυτος!!!
07 Οκτωβρίου, 2017
Για άλλη μια φορά απλά εξαιρετικός!

Προσκύνημα
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2