Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με την Κατερινα πριν 2 ωρες....Προκειται για μια κοπελαρα που με το που την βλεπεις το πρωτο πραγμα που λες"ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ!"..Ο κοριτσαρος μπαινει μεσα και απο την πρωτη στιγμη σου βγαζει μια ανεση....πρωτα φιλακια γνωριμιας και τσιγαρο για να σπασει ο οποιος παγος υπηρχε...γδυνεται και μου λεει ελα για μπανιο..της λεω εχω κανει μπανιο αλλα θα ερθω να σε κοιταω...Ξεκινανε τα φιλια στο κρεβατι και πριν προλαβω να το καταλαβω ο κυριος ηταν σουζα....δεν υπηρχε περιπτωση ομως να μην την γλυψω...πρωτα 69 και μετα γλυψιμο απο εμενα για πολυ ωρα.....η θεα του κορμιου της και της κωλαρας της οσο σε γλυφει ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!Η ΤΡΥΠΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗ ΞΥΡΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ!!Καταθεση στην τρυπα της και τσιγαρο για να ηρεμησουμε....ντουζακι και απο τους 2 και ξεκινημα για 2ο γυρο....εκει ειχαμε και το ατυχημα...ο κυριος αρνιοταν να ανταποκριθει....(λογω κουρασης-πολλες ωρες δουλειας και ξυπνημα απο τα χαραματα)ο κοριτσαρος προσπαθησε πολυ να βοηθησει την κατασταη αλλα τζιφος....εκανα κατι εγω με ρωταει???καμια σχεση της λεω...εσυ εισαι απιστευτη....εμεις οι 2 θα τα ξαναπουμε τοτε σαββατο η κυριακη που δεν δουλευεις να εισαι ξεκουραστος....κουβεντουλα χαλαρωμα και ηρθε η ωρα να φυγει.....

συπερασμα:η κοπελα ειναι κουκλα,τιμαει τα λεφτα που περνει και μπορω να πω οτι εγινε το στανταρακι μου......τωρα απο εκει και περα οσοι αναρωτιεσται για photoshop και τετοια......Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΤΕ!!!!!!το μονο σιγουρο ειναι οτι θα ξανατιμηθει πολυ γρηγορα!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 05, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kimi13

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού