Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετώ τους αγαπητούς συναδέλφους μετα κλασικά απο βόλτα μπαίνω στο εν λόγο μαγαζί ήταν η ευγενική Τσατσα λέει η Έλενα λέω Παναγία μου αυτη που ειναι κούκλα της λεω σωπαίνει για λίγα δευτερόλεπτα κ μου λέει κανονικό sex οχι ελεύθερο στοματικό παλιά έκανε το σταμάτησε γιατι τις λεω κυκλοφορούν καινούριες αρρώστιες λέει ακόμα κανει69κ τελειωτικό στο στήθος.
την Έλενα την είχα δει απο καιρό δουλεύει στο μαγαζί στο βάθος του υπόγειου αλλά έλειπε σχεδόν όλο τον Αύγουστο ήταν το μαγαζί κλειςτο όλοι την ξέρετε..λοιπόν τι να πω ειναι η χριστιανή πολλη ομορφη μέτριο ύψος με τα τακούνια που φορα τώρα την λες ψηλή παλιά δεν φορούσε περπατουςε ξυπόλυτη εκπληκτικό σώμα ξανθιά με μέτριο στήθος..
Πληρώνο το μπλε εισιτήριο μπαίνω γδυνομαι έρχεται πολλη φιλική ανθρώπινη με φιλότιμο προσγειωμένη καλο παιδί πως να το πω αν κ διέκρινα ενα καημό μια θλίψη στο προσωπο της είχα ακούσει οτι είχε κ κάτι προβλήματα υγείας γυναικολογικά απο έγκυρη πηγη που απο οτι είδα αποδεικνύονταιν απο μια χειρουργική πριςφατη τομή στην ηβικη περιοχή πάνω απο τον κλειτοριδα για αυτό κ απουσίαζε αρκετές ημέρες τον Αύγουστο αν όντως ιςχυει περαστικά να ειναι σιδερένια..
Μπαίνει στο δώμα Βγαζει τα πορνοστάρικα εσώρουχα της προκαταρτικα δεν έκανε μου έπαιζε το εργαλείο στεγνό πονούσα τις λεω εχω αντισκουριακο σπρέι στο αμάξι γελούσε φοράει προφυλακτικό κάνει πίπα καλή θα έλεγα στη συνέχεια 69 κλασική στάση απο πάνω στα τέσσερα δεν έκλεβε ούτε βιάζονταν ούτε η τςατςα ενόχλησε βγάζω το προφυλακτικό τελειωνο στο στήθος ολα καλα τις δίνω χαρτί κανένα προβλημα..
Ντηνεται μου εύχεται καλο βράδυ καλο παιδί ..
Τελικό συμπέρασμα ειναι οτι αξίζει μια δοκιμή με αυτόν τον Άγγελο με ανθρώπινη μορφη..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2017
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
Ημεδαπος
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
7.012
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, @.Dod0s, oti na nai και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού