Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ναταλια ειναι μια Ρωσιδα μιλφαρα με μετριο σε ομορφια προσωπο , μακρυ ξανθο μαλλι , μεσαιο πεσμενο στηθος , λευκο δερμα , κοντο αναστημα και σωμα με πιασηματα.Παντως δεν εχει κυτταριτιδα η κατι αλλο αντιαισθητικο στο σωμα της.Παντως εχει ομορφα ματια.Πρεπει να ειναι περιπου 40ρα.Εχει εργαστει παλαιοτερα στο Κολωνου 48.Παντα κανει ενα ηρεμο σαλοναρισμα.Εχει κατι το μελαγχολικο στο βλεμμα της! Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο.Θυμαμαι ειχε καλες κριτικες οταν δουλευε στο Κολωνου 48.

Εδωσα λοιπον το ευτελες ποσο των 10 ευρω και περασα στο αρκετα καθαρο δωματιο.Πρωτη φορα γαμαω σε αυτο το καινουργιο μπουρδελο! Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η μελαγχολικη Ναταλια.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Αυτη ξαπλωσε απο μπροστα μου και αφαιρεσε το στρινγκακι της.Μου εκανε λιγα προκαταρκτικα.Δηλαδη μου εγλυψε για λιγο τα βυζακια μου.Της ειπα να μου εφαρμοσει καποτα και αυτη ξεκινησε την τσιμπουκοδρομια.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Απογοητευτηκα απο την πιπα της! Η πιπα της ειναι ρηχη και με χρηση χεριου.Βαθια δεν μπορει να τον παρει.Το μονο θετικο ειναι οτι δεν ειχε γρηγορο ρυθμο.Η πιπα της ειχε μετρια διαρκεια.Μπαλακια αρνηθηκε να γλυψει! Αυτο με ξενερωσε πολυ! Το βαζω στα αρνητικα.

Οταν σταματησε την πιπα την ξαπλωσα ανασκελα και της τον εχωσα στην ιεραποστολικη σταση.Παντως εχει ξυρισμενο μουνακι.Την γαμουσα και την εγλυφα στον λαιμο.Αυτη ειχε κλειστα τα ματια και ανεστεναζε.Εδειχνε να το απολαμβανει.Οταν τον εχωνα βαθια μεσα της και την γαμουσα δυνατα αυτη εβγαζε δυνατα βογγητα.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Την πλησιασα σε αποσταση αναπνοης και αυτη αρχισε να μου δινει ωραια βαθια ρουφηχτα γλωσσοφιλα.Καλα την εκοψα για ρομαντικο κοριτσι...χαχα...Αν και περνουσα καλα δεν ηθελα να χυσω σε αυτη την σταση.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Τελειωτικο στο στομα αρνηθηκε ευγενικα.Την εβαλα να κατσει στην ακρη του κρεββατιου και αρχισα να τον παιζω στα βυζακια της.Αυτη ειχε πιασει τα βυζια της και μου εδινε ρομαντικα γλωσσοφιλα.Τον πυρφοριζα πανω της και φιλιομασταν.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω πανω της.Οταν πεταξα ολα τα φλοκια τοτε της εδωσα χαρτι για να σκουπιστει.Αυτη μετα πλυθηκε και στον νιπτηρα.Η κοπελα φορεσε το στρινγκακι της , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ναταλια ειναι μια ιεροδουλη μετριας εμφανισης.Εχει καλοδιατηρημενο σωμα αλλα χανει στο προσωπο.Κανει λιγα προκαταρκτικα , η πιπα της μετρια.Στα αρνητικα οτι δεν γλυφει μπαλακια.Απο μιλφαρες περιμενεις καραμελωμα.Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων.Θελει δηλαδη να ικανοποιησει τον πελατη.Γενικα θα ελεγα οτι ειναι μια ιεροδουλη υποτακτικης ψυχολογιας.Ειναι δηλαδη μια γυναικα που αφηνει τον ανδρα να εχει το πανω χερι.Ειναι μια ηρεμη ιεροδουλη που θελει ρομαντζο και αγαπη...Δεν εδειξε καθολου σημαδια βιασυνης.Η τσατσα ομως βαρεσε πορτα στο 10 λεπτο.Οποτε μαυρο στην τσατσα! Παντως σε γενικς γραμμες περασα καλα και θεωρω οτι ειναι μια καλη περιπτωση στο 10ρικο.Κινειται δηλαδη πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης σε επιπεδο υπηρεσιων.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, sexdreamer και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού