Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στοχευμένα λοιπόν συναθλητές για την αλινα πρώην ροδικα στο κολονου 11αλλα εχει περάσει κ απο την ιασωνος στο 19.μπαινω μεσα η ευγενική σε εμένα Τσατσα ειναι στο δωμάτιο λέει καλα θα περιμένω τις λεω
Βγαίνει η αλινα καλός χαρακτήρας φιλική πολλη γλυκιά με καλοδέχτηκε.
Η αλινα ειναι μια κοπέλα αδύνατη πολλη καλο σώμα άσπρο δέρμα ξανθιά με μικρό στήθος.
Κατ'εμε η ηλικία της δεν ειναι οπως αρκετοί έχουν πει 19με20 αλλά ειναι κοντα στα τριάντα..
Πληρώνο μπαίνω μεσα γδυνομαι μετα απο λίγο έρχεται ευγενική καλή διάθεση προκαταρτικα δεν έκανε ρωτάει με προφυλακτικό η οχι λεω οχι πολλη καλο τσιμπουκι απο τα καλητερα στάσεις απο πάνω στα τέσσερα κ ιεραποστολικό εχει στην κατω κοιλιακή χώρα χαμηλά ενα σημάδι απο οριζόντια κοιςαρικη τομή
στις στάσεις δεν έκλεβε ήταν τίμια εδώ όμως αρχίζουν κ τα αρνητικά γλώσοφυλα δεν δίνει σε εμένα τουλάχιστον γυριζε το κεφάλι ας ειναι λεω δεν πειραζει κ το αλλο που περίμενα που εχει αναφερθεί απο κάποια μελοι του site που τους πειςτευω δεν αμφιβάλω ειναι οτι που για αυτό κ πήγα ήταν ένας απο του βαςικους λόγους οτι κατεβάζει υγρά κ χύνει σχετικα εύκολα σε εμένα δεν εγινε αυτό είχε κάποιους σπασμούς στο69αλλα ήταν σχετικα στεγνή εντάξει μπωρει να μη της έβγαινε με εμένα...τελειωνο στο στήθος ολα καλα τίμια κοπέλα αξίζει θα ξανά πήγαινα..
Καλή συνέχεια αδέρφια κ οτι κ να κανετε να προσέχετε .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Ημεδαπος
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
7.014
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, @.Dod0s, Sproxe Garsia και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2017
Αμα ακους τον καθενα που γραφει οτι η κοπελα καβλωνει χυνει και σου κανει 20 λεπτα τσιμπουκι τα χασες τα λεφτα σου.
DN
Duke Nukem
05 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχεις δίκιο φίλε μου αλλά θεωρείται οτι ολα τα μέλη του site γράφουν ανδρικια κ με ειλικρίνεια..σε ευχαριςτω για το σχολείο σου να είσαι καλα..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2