Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 15 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
λοιπον η κοπελα ειναι ο ορισμος κατ αρχην του milf την εκοψα στα πρωχωρημενα 30 μην πω 40 παρα..το σωμα ψιλολιγνο..με στηθος 2.5 αλλα πεσμενο..εκεινο που χαλαει ειναι τα μεγαλα(σλαβικα) ζυγωματικα της με τα σιλικονατα χειλη...ε δεν παει..με τιποτα.
κατα τα αλλα μπαινει σοβαρη..μαζεμενη στον χωρο..ε την χαλαρωνω εγω..της λεω καμμια ζαρτιερα δεν παιζει..ενας μου την εσκισε λεει και δεν ξαναπερνω..γενικα μια κοπελα που πειραματιζεται στον χωρο και ακομα σοκαρισμενη.
ξεκιναει πιπα τιποτα εκει απλα στα τεσσερα διεκρινα εναν απιστευτο κωλο..ο οποιος μπορει να μην ηταν πεταχτος. βραζιλιανικος η οτιδηποτε αλλο...αλλα ηταν προστυχος..δηλαδη δεν ειχε κανενα ποιοτικο στοιχειο..αλλα ηταν οτι πρεπει για πηδημα..φυσικα μου το αρνηθηκε..και ετσι μειναμε στα κλασσικα...οπου μετα απο καποια αχ βαχ τελειωσα.
σε γενικες γραμμες..μια ωραια milf ...αλλα τπτ περισσοτερο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
953
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andy Dufresne, JBone28, Djole77 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2017
23 λεει το site αλλα μαλλον ειναι 33+ οπως λεει ο φιλος. Και η ερωτηση ειναι αν σου ελεγαν οτι ειναι 33+ θα εδινε κανενας 140 για να την δει?
05 Οκτωβρίου, 2017
τυπε σιγουρα πηρες αυτη την κοπελα γιατι πανω απο 27 δεν ειναι με τιποτα
05 Οκτωβρίου, 2017
Η lika πάνω απο 30, δεν είναι με την καμία
R
rabbit15cm
05 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι φιλε και ειμαι απολυτα σιγουρος γι αυτο που γραφω....τωρα η γνωμη του καθενα ειναι υποκειμενικη...προς επιβεβαιωση το στηθος της ηταν αρκετα πεσμενο..με ραγαδες ψηλα...το σωμα της ομως κοιλια ποδια αρκετα σφιχτο...τα συμπερασματα δικα σου.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4