Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 261687
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Άννα είναι από τις περιπτώσεις των CG που είτε θα λατρέψεις είτε θα μισήσεις. Εγώ ανήκω στην πρώτη κατηγορία. Η κοπέλα έχει γεννηθεί για να κάνει αυτή την δουλειά καθώς πραγματικα γουστάρει να γαμιέται. Είναι από αυτές τις σπάνιες περιπτώσεις γυναικών που δεν έγιναν CG για τα φράγκα αλλά επειδή θέλουν να πηδιούνται συνεχώς όλη μέρα. Πραγματικά η συγκεκριμένη είναι από τις κοπέλες που αποφεύγω να συναντάω γιατί φοβάμαι ότι θα την ερωτευτώ.
Από εμφάνιση τα πράγματα είναι τελείως υποκειμενικά. Η Αννούλα είναι Ελληνίδα αλλά έχει την χαρακτηριστική όψη Ρουμάνας ανάμιξη με Τσιγγάνα (μελανούρι κάπως) που δεν αρέσει σε όλους, αλλά έμενα με τρελαίνει. Το φτιασίδι της είναι petit. Κοντούλα, μικροκαμωμένη, αδυνατούλα, αλλά με πολύ καλή αναλογία σώματος μεγέθους στήθους και καλοσχηματισμένο κωλαράκι.
Στα του έργου δεν χωράει καμία αμφιβολία η συγκεκριμένη είναι μια από τις καλύτερες επιλογές αυτή την στιγμή στην πιάτσα. Την ιδρώνει την φανέλα και αντέχει το σφυροκόπημα. Για την ακρίβεια όσο πιο δυνατά και άγρια την πηδήξεις τόσο περισσότερο το ευχαριστιέται και θα σε ανταμείψει. Φοβερή πίπα, φοβερή απόδοση και θέα στα τέσσερα, ευλύγιστη ανάσκελα, η κοπέλα είναι ένα εργαλείο που μπορείς να την δέσεις κόμπο στο κρεβάτι.
Παρα πολύ καλό social tme καθώς η κοπέλα είναι μαγκάκι και δίνει τις κατάλληλες απαντήσεις στα κατάλληλα πειράγματα. Γενικά αν εξαιρέσεις ότι το στυλ και το παρουσιαστικό της δεν είναι μοντελέ θεωρώ ότι είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί εκεί έξω αυτή την στιγμή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
giannis939
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
1.032
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, THV, dif98 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2017
Και αυτη για fake την εχω.Η κοπελα οπως δηλωνει οτι ειναι 1.70 δε μπορεις να τη πεις κοντη παρα μονο αν εισαι 2 μετρα.Τωρα για το ελληνιδα που εχει χαρακτηριστικη οψη ρουμανας με τσιγκανικα χαρακτηριστικα εχω να πω οτι αυτο δε μπορει να ισχυει γτ τοτε ολοι μας θα ημασταν ρουμανοι με τσιγκανικα χαρακτηριστικα.Αρα το ελληνιδα εγω τουλαχιστον το αποκλειω
S
sexopolemistis
05 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπορεί και είναι όντως 1.70, γιατί εγώ ΕΙΜΑΙ 2 μέτρα και έχω την τάση να τις βλέπω όλες κοντές. Ντροπή
Για το fake δεν κατάλαβα που κολλάει????
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2