Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η συγκεκριμένη κοπέλα ήταν απωθημένο μου και οταν είδα οτι πηγε σε γραφείο, εκανα το παν να την συναντήσω οπως και εγινε.
Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα για Παρασκευή βραδυ, μιας και πρωι που ηθελα δεν μπορούσε λογο μετακόμισεις που θα εκανε σ/κ.
Ηρθε στην ωρα της απλα ντυμένη χωρις να ειναι κατι το ιδιαίτερο, σίγουρα δεν ηταν αυτο που περίμενα, δηλαδή να εχει τον αέρα της γυναικας και την λάμψη που φαίνονταν στης φωτογραφίες.
Αφου συστήθηκαμε γδύνεται και παει για ντουζακι,αφου τελείωσε ηρθε στο κρεβατι,πεταει την πετσέτα και ερχετε διπλα μου στο πολύ 'χαλαρό', της λεω ψιθυριστά...θελω να παιξεις μαζι μου και λεει..."τι θες να σου κανω", τρώω το πρώτο σκάλωμα παω να την αγκαλιάσω και να την φιλησω...χαλαρά παλι, την ρωτάω εχεις καποιο θέμα και μου λεει..."οχι αλλά δεν το εχω με τα φιλιά", εκει λεω την φαγαμε την φόλα, απο κει και περα δεν ειχα κεφι για πολλά πράγματα, μου εκανε μια αξιόλογη πίπα, περιποιηθηκα το μουνι της (πεντακαθαρο) που έδειξε οτι το γουστάρει, 5' καβάλημα και τέλος.
Στον δευτερο γυρω μια απο τα ίδια, μιας και είχα κλείσει για 2 ωρες.

Στην δικη μου περίπτωση αποδείχτηκε άνθρακας ο θησαυρός, δεν ξερω τη έφταιξε αλά πέταξα 290 € χωρις να παρω κάτι, αν στο προφιλ της έγραφε οτι δεν δινει φιλιά (αφου τα εδινε με το στανιο)θα τα γλύτωνα και ειναι η δεύτερη φορά που γίνετε αυτη η γκελα απο το συγκεκριμένο γραφειο!

Να είστε καλά και να γαματε...καλύτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2017
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
290€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
maniouel
Μέγας
Εγγραφή:
12 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.062
Πόντοι:
3.910
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, Jim25jim, PEODAS και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2017
Ίσως χημεία. Ίσως κάτι άλλο ...Πάντως κάτι δεν πήγε καλά. .

Σ ευχαριστώ πάντως για την κριτική γιαβρί μου...Ματάκι
04 Οκτωβρίου, 2017
Δεν είναι δεν το έχει με φιλιά λέω εγω, απλά δεν σε γούσταρε.
04 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όταν βάζεις 290 τσεπη μαύρα.... υποχρεουσαι να γουστάρεις... αλλοι βγάζουν τόσα σε 1 μήνα....
04 Οκτωβρίου, 2017
Αφού βλέπεις πως δεν τράβαγε για πολλά, πως σας περισσεύουν ρε π@@@μη μου και φυτιλιάζετε 290 ευρω???? Χμμμ;Κεφάλι σε τοίχο! Τουλάχιστον κάτσε μια ώρα και φύγε. ΚουλΣπασίκλας
04 Οκτωβρίου, 2017
Το "δεν γουσταρω", οπως και το "δεν μπορω", απλα ΔΕΝ υπαρχουν!
Απο τη στιγμη που εχουν συμφωνηθει οι προσφερομενες υπηρεσιες, δεν υπαρχει καμια δικαιολογια για να μην δωθουν προς τον πελατη.
Εξαιρεσεις μονο στα αυτονοητα, δλδ. να ειναι ο αλλος μεθυσμενος, βιαιος, βρωμικος, η να ζητησει κατι επικινδυνο η εκτος συμφωνημενων υπηρεσιων.
04 Οκτωβρίου, 2017
Με τα φιλια ειναι περίεργη φάση και η στοματική υγιεινή παιζει μεγάλο ρόλο. Καμια φορα επειδη ειμαςτε "εμείς" το υποτιμάμε και ο αλλος δύσκολα θα σου πει κατι για αυτο απο το φόβο να προσβάλλει.
Εδώ εχει συμβει με κοριτσι της δουλειάς τη μια να κοντεύει να με πνίξει στα γλωσσοφιλα και αλλη φορα λες και είμασταν μαλωμένοι.
Ιςως να το ψάξετε μεςα απο pm την δεν πήγε καλα. Σιγουρα υπαρχει καποιος λόγος.
04 Οκτωβρίου, 2017
Με τα φιλιά, δεν είναι απλό το θέμα. Δεν μπορείς να πείς δίνω ή δεν δίνω. Είναι πως σου βγαίνει στη στιγμή. ΟΚ και σε μένα αρέσουν, αλλά αν ο άλλος έχει φάει σκορδαλιά ή κάτι ανάλογο, φεύγεις μακριά δεν κάθεσαι...
Ρε σεις, πάτε σε οδοντίατρο και να μυρίζετε;
04 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚαπέλοΚαπέλο
04 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
04 Οκτωβρίου, 2017
το να παει καλα μια συνευρεση υπαρχουν πολλοι παραμετροι και αυτοι ειναι και η στοματικη η ατομικη υγιεινη δεν λεω κατι επ αυτου . Θαθελα να τονισω οτι δεν μπορουμε να μας αρεσουν ολοι και ολα εστι και εδω εχουμε μια κλασικη περιπτωση μια λαθος συνταγη. Υπαρχουν στιγμες που με μια κινηση για τον αλβα η βητα τροπο μπορει να σπαστικε στην αρχη ο ενας απο τους 2 και παρα τις πρωσπαθειες μετα να μην μπορουσαν να λειτουργησουν εγκεφαλικα και σωστα . Εγω δεν εχω λογω να αμφισβητησω αυτα που γραφει ο συναγωνηστης και μαλιστα διεθεσε και ενα αξιοσεβαστο ποσο για την συμμετοχή του σε αυτην την επαφη ομως θα μου επιτρεωει να πω στον φιλο οτι η δικη μου αισθηση στην δικη μου συνευρεση ειναι τελειως διαφορετικη και μαλιστα θα μπορουσα αν ειχα την δυνατοτητα να την δω περισσοτερες φορες την κα ΧΑΤΖΗ αυτα ευχωμαι καλη διαθεση σε ολους και παντα καλοπρωαιρετα η ζωη εχει κια τα θετικα και τα αρνητικα
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2