Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 653054
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη πριν από λίγο καιρό στο μαγαζί στο τελείωμα της βάρδιας κ παρούσες 3 κοπέλες,η πρωτη ητανη μονικα η οποία δεν μπορούσε να κάνει νουρου την δεύτερη δεν την θυμάμαι και τρίτη ήταν η Χριστίνα η οποία ήταν διαθέσιμη για νουρου.Προκειται για μια κοπέλα 40-45 χρονών μελαχροινη με ασιατικα χαραχτηριστικα και κανονικό σώμα με μικρά βυζια.Μπορει η εμφάνιση της να μην είναι σούπερ αλλά εμενα με κερδισε με την συμπεριφορα της απ το σαλονι.Πολυ θερμη γυναικα και ευχαριστη
Στο δωμάτιο ξεκινάει με ένα πολύ καλό νουρου μασάζ,στην αρχη του μασάζ σε χαϊδεύει απαλά κατα μηκος ολου του σωματος το οποιο οσο περναει η ωρα αυξάνεται ο ρυθμός της έντασης ενώ στην συνέχεια κάνει b2b μασάζ σε όλο το σώμα πότε ανάσκελα πότε μπρούμυτα,πραγματικα τριβοταν πανω μου σαν χελι.Το μασαζ διερκεσε περίπου μισή ώρα ενώ την υπόλοιπη μίση ώρα ακολούθησε το κυρίως πιάτο με παθιασμένα γλωσσοφιλα,αρκετά καλή πιπα,το ρούφαγε όλο μέσα της με μανία και έγλυφε μπαλάκια και τα ποδια μου.Στο σεξ δοκιμασαμε μια και μοναδικη σταση με αυτη απο πανω μου ενω με γλωσσοφιλιαζε.Η συμμετοχη της ηταν πολυ εντονη διοτι χοροπηδουσε πανω μου σαν τρελη ενω οταν τελειωσα με κρατησε για καμποσα λεπτα μεσα της.Στο τελος μαλιστα με επλεινε αυτη για να φυγουν τα λαδια και τα τζελ
Πραγματικα πολυ καλη εμπειρια με την κοπελα και σίγουρα όταν ξαναβρώ χρόνο θα την ξαναπάρω.
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.169
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, fouxter, Dirty69 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Οκτωβρίου, 2017
πήγα σιγγρου 40 42 44,,???Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης πια ειναι η είσοδος ...βοηθεια παρακαλώ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1