Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δικαιούται μια κοπέλα που παίρνει χρήματα για σεξ να έχει απαιτήσεις και να καθορίζει αυτή το ρυθμό και το είδος του σεξ ?
Επειδή είμαι στις καλές μου θα πω ότι ναι, μέχρι ένα σημείο δικαιούται. Και στο κάτω -κάτω οι περισσότεροι μάλλον προτιμάμε γυναίκες που να θέλουν να κάνουν κανονικό σεξ παρά ρομπότ με προκαθορισμένες κινήσεις και μηχανικές αντιδράσεις.
Εγώ προσωπικά δεν έχω τρομερές απαιτήσεις από αυτά τα κορίτσια. Θέλω να είναι ομορφούλα , καθαρή και να μην είναι σπασαρχίδο.
Η συγκεκριμένη στην αρχή έχει μια αντιμετώπιση ψιλόεπιφυλακτικη άλλα αν βρει επαφή και χώρο το πράγμα ξεφεύγει επικίνδυνα. Τουλάχιστον για έμενα ξέφυγε. Παρ ότι έχω σχετικά καλή φυσική κατάσταση – είμαι πάνω από 40 και τα είδα όλα…. Τη σταμάτησα 2 φορές και της έλεγα «πιο ήρεμα μωρό μου δεν μπορώ πολύ ώρα σε αυτούς τους ρυθμούς» οκ απάνταγε, ξαναξεκιναγαμε πάλι τα ίδια… αρχίζαμε σίγα- σίγα και μετά την έπαιρνε η κατηφόρα…. Κοπανιόταν φώναζε έγλυφε έσπρωχνε , κάποια στιγμή στα τέσσερα έλεγε more please more, ε εκεί παρά την ηλικία μου με πήρε και έμενα η μπάλα και αφήνιασα.
Γενικά μιλώντας αυτού του είδους το σεξ για έμενα έχει πλάκα αλλά μέχρι ένα σημείο, αφ΄ενός η σωματική καταπόνηση μειώνει την ένταση του οργασμού, αφ΄έτερου εχω την εντύπωση ότι η γυναίκα που ζητάει κάτι τέτοιο επιδιώκει να φτάσει και αυτή σε οργασμό αλλά με λάθος κατά τη γνώμη μου τρόπο. Πιστεύω ότι αυτό προσπαθούσε αλλά δεν νομίζω ότι θα το κατάφερνε έτσι ακόμα και αν άντεχα λίγο ακόμα σε αυτό το ρυθμό και δεν τελείωνα .
Τλσπ μην πλατειάζω πρόκειται για μια όμορφη κοπέλα με πολύ ωραίο σώμα (μικρή ένσταση στο στήθος) και ενδιαφέρον χαρακτήρα.
Το ξενοδοχείο όπως πάντα άθλιο. Τουλάχιστον κάνα καθαρό σεντόνι και πετσέτα ανά πελάτη δεν μπορείτε να έχει ?

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Virginios_Richter
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.336
Πόντοι:
5.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, chicharito, mallias20 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2017
λαθος σχολιο και δε μπορω να το διαγραψω. αλλη κοπελα νομιζα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1