Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 21 10
Στριπτιτζάδικα 56356
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έξοδος στο γκάζι και καθώς η νύχτα προχωρούσε είπαμε και εμείς να περάσουμε μια βόλτα από το νέο κατάστημα της αλυσίδας queens να δούμε την εξέλιξή του, μιας και τις κανά δύο φορές που το επισκέφτηκα το καλοκαίρι ίσχυαν άλλοι παράμετροι (άδειο το γκάζι, κοπέλες απούσες για διακοπές ή σε επαρχία, φρέσκο ακόμα το κατάστημα και άγνωστο κλπ κλπ).

Μπαίνοντας μέσα παρατήρησα μία διαφοροποίηση στο ντεκόρ. Πρώτον έχει μπει ένας ξέμπαρκος τοίχος άναμεσα στην κύρια είσοδο και στον κυρίως χώρο το οποίο το θεωρώ βλακώδες γιατί και στρίμωγμα δημιουργεί τις μέρες αιχμής και δεν εξυπηρετεί κανέναν σκοπό αφού για να μπεις μέσα περνάς από δύο πόρτες οπότε οι περαστικοί δεν σε παίρνουν μάτι. Δεύτερον, στον χώρο στο βάθος που υπήρχαν τραπεζάκια έχουν βγει πλέον και έχουν μπει μεγάλοι κανάπες και από πίσω έχουν αφήσει κάποιον σεβαστό χώρο για να μπορούν να κάνουν και εκεί οι κοπέλες χορό με τους πελάτες. Σωστή κίνηση μιας και ο αρχικός χώρος δίπλα από την κύρια είσοδο χώραγε μετά βίας 3 ζευγάρια. Ένα ακόμα κακό που πιστεύω πρέπει να διορθωθεί (αν και δύσκολο βάση χώρου) είναι ότι υπάρχει μόνο μία τουαλέτα (μία για κάθε φύλλο, μη φρικάρετε). Όπως καταλαβαίνετε παρασκευές και σάββατα θα πρέπει να παίζεις κονταρομαχίες για να μπορέσεις να κατουρήσεις.

Στο ρόστερ τώρα, πρόσεξα μόνο μία κοπέλα από τις δύο φορές που είχα πάει, όλες οι υπόλοιπες ήταν καινούριες με κάποιες να έχουν ένα πέρασμα και από το Athens. Στην πλειοψηφία τους από ρωσία, νέες και πολύ όμορφες, αλλά....εδώ είναι που έρχεται η απογοήτευση...διαβάστε λοιπόν και γελάστε ή κλάψτε μαζί μου:
1)Κατρίν: Μία πετίτ κοπελίτσα, με μπόλικα τατουάζ, ωραίο τουπέ και σώμα με πιασίματα και δύο βυζιά κανόνια. Δεν μου πήρε και πολύ να δεχτώ να πάω για χωρό. Ξεκινήσαμε όμορφα, με καλή επαφή και διάθεση από μέρους της, όταν όμως έκανα κίνηση για τα κανόνια της μόνο που δεν έφαγα χαστούκι και με απόλυτα ψηλομύτικο ύφος με παρέμπεψε σε πριβέ...γυρίζω στο τραπεζάκι μου και λέω ντάξει, μία ατυχής στιγμή.
2)Τάνια: Όμορφο μελαχρινό μιλφ από ρωσία και αυτό με ωραίο σώμα και καλή διάθεση. Αφού συστηθήκαμε και ανταλλάξαμε μερικές κουβέντες μου πετάει για ποτό. Αρνήθηκα και της πρότεινα να πάμε για χορό και φυσικά δέχτηκε. Απογοήτευση νούμερο δύο. Ο χορός ήταν απλά καθισιό και ψευτό κίνηση πάνω από το εργαλείο, ενώ δε όταν έκανα κίνηση για βυζάκι...καλά μαντέψατε, με παρέμπεψε σε πριβέ. Γελάω και φεύγω πάλι για το τραπέζι μου. Λέω δεν γίνεται, πρέπει να έχουν συνεννοηθεί για φάρσα.
3)Ίνγκα: Κοντούλικο μελαχρινό ρωσικό μιλφ, καλό σωματάκι, απογοητευμένος από τις σερί ήττες δεν την πήρα για χορό.
4)Κύρα: Σκίννυ αγοροκόριτσο το οποίο όμως καθόταν με έναν πιτσιρικά όλο το βράδυ και δεν την απολαύσαμε ποτέ. Δεν έχω κάτι με τον πιτσιρικά, μακάρι να βρήκε την κότα με τα χρυσά αυγά, αλλά καταλαβαίνετε, έπρεπε από κάπου να πιαστώ να σώσω το βράδυ.
5)Τζούλια: Ρωσικό μελαχρινό πιπίνι με μοντελέ σώμα και πολύ γλυκιά φατσούλα. Πήρα το ρίσκο και πήγα για χορό μαζί της, εδώ ευτυχώς μας επιτράπηκε παιχνίδι με τα όμορφα βυζάκια της αλλά και χαδάκια και γου τσου γου τσου. Το κακό είναι ότι ακολουθεί την τακτική "one song,one dance". Μου πέταξε για πριβέ και φραπεδιά, άμα κάποιος θέλει να τζογάρει το επιχειρεί. Εγώ είχα φάει αρκετές ήττες για να σπρώξω και σε πριβέ.
6)Τζια: Ρουμανικό έκφυλο πιπίνι, σκέτη τσόντα. Έχει περάσει και από Άθενς και από γκολντεν. Δεν ξέρω τι είχε πιει αλλά είχε εξαιρετική διάθεση και μου έσωσε την βραδιά.
7)Γιούνα: Νταρντανο γκόμενα προερχόμενη από το Άθενς, η μόνη ουσιαστικά που βρίσκεται εκεί από όταν άνοιξε το μαγαζί. Ευγενική αλλά μακριά από τα γούστα μου.
8)Chalice νομίζω: Ρωσικό μελαχρινό πιπίνι, συμπαθητικό σώμα αλλά μες την βαρεμάρα, είχε και ένα πέρασμα από άθενς αν θυμάμαι καλά.
Υπήρχαν και 2-3 ακόμα κοπέλες που δεν συστηθήκαμε, μία νεαρά ψηλή ξανθιά με ωραίο σώμα, μία μιλφ και ένα γνωστό ξανθό cougar με βυζιά κανόνια που είχε χρόνια στο Άθενς.

Σε γεννικές γραμμές δεν πέρασα καλά, ίσως του δώσω άλλη μια ευκαιρία στο σύντομο μέλλον αλλά κάποιες κοπέλες πρέπει να αναθεωρήσουν και να καταλάβουν που βρίσκονται. Σόρρυ κοπελιές αλλά δεν θα δώσω 40 ευρώ για να σας πιάσω τα βυζιά, κάνω ότι σκοντάφτω στον δρόμο και πιάνω τυχαία τα βυζιά μιας περαστικής τσάμπα.
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
612
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotobiftekos, giannos69, kaulintiri και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2017
"ίσως τους δώσω άλλη μια ευκαιρία"

ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ..Ματάκι
02 Οκτωβρίου, 2017
" ... Σόρρυ κοπελιές αλλά δεν θα δώσω 40 ευρώ για να σας πιάσω τα βυζιά,
κάνω ότι σκοντάφτω στον δρόμο και πιάνω τυχαία τα βυζιά μιας περαστικής τσάμπα ... "
Προσκύνημα
A
Alekos666
03 Οκτωβρίου, 2017
Όλοι αξίζουν μία δεύτερη ευκαιρία σε αυτήν την ζωή, αλλά σίγουρα σε σύγκριση με τα αδερφάκια του σε χαιδάρι και μπουρνάζι είναι χιλιόμετρα πίσω στην προτίμησή μου.
11 Οκτωβρίου, 2017
Τα ίδια έπαθα κι εγώ...με μια μελαχρινή που φόραγε ολόσωμο, δεν ήθελε ούτε να το κατεβάσει λίγο για να δώ τα βυζάκια της...μόνο 2 κοπέλες από τις 10 που είχε όταν πήγα κάνουν καλό χορό...ΜΑΚΡΙΑ...
16 Οκτωβρίου, 2017
Η Ίνγκα είναι αυτή που δούλευε και στο Libido??
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5