Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οι όμορφες call girls με κομπλαρουν λιγο. Έφτασε στην ωρα της περίπου στο ξενοδοχείο. Ψιλοέμεινα όταν την είδα. Μουναρα εμφανισιακά με ηλικία ισως κατω απο 23-24, περίπου στο 1.65 υψος, λεπτό σώμα στεγνό και πράσινες ματαρες. Φτιαγμένο τέλειο στήθος και χείλια έντονα τονισμένα με κραγιόν. Ντυμένη σικατα και καθαρή/βαμμένη/χτενισμένη. Ελληνίδα λεει οτι ειναι και όντως μιλάει τέλεια ελληνικά χωρίς προφορά.
Ξεκίνησε επίθεση με το που μπήκε μέσα στο δωμάτιο με φιλιά στο στομα πρίν προλάβω να συστηθω καλα καλα. Πιπα στα όρθια, βαθιά με φτυσιματα και κοίταγμα στα μάτια, χωρίς προφύλαξη. Σεξ η Emily προτιμά ήπιο, ιεραποστολικό. Δε με χάλασε καθόλου να τη γαμώ και να κοιτάω τους μορφασμούς στο πρόσωπο της και να τη φιλάω παθιασμένα. Πρώτο τελείωμα πάνω στις βυζαρες της πολύ σύντομα, μην μπορώντας να αντέξω παραπάνω.
Κουβέντα για γενικά και διάφορα, ισα - ισα να ξανακαυλωσω και κατευθείαν δεύτερος γύρος. Δεν είμαστε για χρονοτριβές μιας και ο χρόνος είναι (αρκετό για τα προσωπικά μου οικονομικά) χρήμα και οι καύλες μεγάλες. Της σπατουλιασα με τη γλώσσα στο μουνι και στη κωλοτρυπιδα σα μανιασμένος. Δε το κάνω συνήθως αυτό αλλα μου βγηκε. Πεντακαθαρες οι τρυπες και εξαιρετικά όμορφες μπορώ να πω. Μετα γυρισαμε σε 69. Πολυ καύλα να τη γλείφεις και να σε γλειφει και αυτη. Την γαμησα σε τρεις στασεις με τελευταια στα τεσσερα οπου και εχυσα πανω στα σφιχτα κωλομερια της. Σε μια ωρα δυο φορές έχυσα δυνατά χωρίς προσπάθεια και περίσσεψε χρονος διότι αντικειμενικά είναι γυναίκα που ανετα την εβγαζα εξω στη κανονική μου ζωη. Πολυ σεξουαλικη και προσγειωμένη. Δε ξέρω αν ταιριάζουμε και πολυ. Εγω καλος ειμαι αντικειμενικά αλλα με κοιλίτσα και αυτη μοντελέ πιπινακι, τέλος πάντων. Κόστισε 150 ευρώ το ραντεβού και το σκέφτομαι για long date που κοστίζει πάνω απο το μπάτζετ μου αυτή τη στιγμή. Ποιος ξερει ισως μελλοντικα αν πάνε καλά οι δουλειές όπως μου πάνε γενικά φέτος, αντίθετα στα σημεία των καιρών.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 30, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ιανουάριος
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
233
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tonisk, bar0vios, Andy Dufresne και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2017
To μουνάκι της είναι τριχωτό (όπως φαίνεται σε μια φωτό) ή ιδέα μου είναι? Ναι!
02 Οκτωβρίου, 2017
Στο site λένε ότι η εν'λογω κοπέλα είναι σούπερ επώνυμη. Αληθεύει ή όχι;
05 Οκτωβρίου, 2017
Το μουνάκι της ηταν clean saved. Όσο για το αν είναι διάσημη δεν αναγνώρισα κάποια στο πρόσωπο της. Δεν γνωρίζω ολο το ελληνικό jet set εξ όψεως.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3