Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όπως γράφω και στον τίτλο προσοχή στους επιρρεπής υπάρχει σοβαρός κίνδυνος να ερωτευτείς, ευτυχώς εγώ τη γλύτωσα προς το παρόν.
Φτάνει στην ώρα της, ανοίγω την πόρτα και αντικρύζω ένα πετιτ κουκλί με κάτι ματάρες άρρωστες. Μικρούλα και σε ηλικία μου είπε 19 και φαίνεται για 19 αλλά δεν ξέρω αν 100% αληθεύει χωρις να παίζει κάποιο ρόλο. Την υπέροχη προσωπάρα έρχεται να συμπλήρωση το άσπρο δερματάκι με ένα ωραίο βυζάκι και ενα κωλαράκι μικρό και πεταχτό σκέτη αμαρτία. Είναι μπιμπελό και θέλει ιδιαίτερη μεταχείριση, το νου σας ρεμάλια μη το κάψουμε το μικρό γιατί δεν βρίσκονται εύκολα τετοια μωρα. Είναι πολύ κοινωνική και θα σε κάνει να νοιώσεις άνετα απο την πρώτη στιγμή, στα του σέξ πίπα καλή με περιθώρια βελτίωσης , αν ασχοληθείς με το γατάκι της θα την δεις να υγραίνεται και να το απολαμβάνει και μετά με προσοχή μπαίνεις στο σφιχτό της γατάκι όπου είναι μεγάλη ηδονή. Το καλό όμως δεν τελειώνει εδώ, όταν την στήνεις στα 4 και σοδομίζεις το σφιχτό και πεταχτό κωλαράκι εκεί η καύλα φτάνει στο ζενιθ , χτυπάει κόκκινο πως το λένε! Αντέχει το μωρό και γουστάρει να της σκίζεις το κωλαράκι και συμμετέχει με όμορφες κραυγούλες. Με προσοχή όμως γιατί ειναι και πετιτ το μωράκι μην έχουμε κανένα ατύχημα. Το μόνο που χρειάζεται είναι λίγη καθοδήγηση, δεν παίρνει πολλές πρωτοβουλίες και για την δεύτερη φορα θα πρέπει να κάνεις εσυ κινηση γιατι η ώρα περνάει τόσο ευχάριστα μάζι που δεν παίρνεις γράμμη για το πότε τελείωσε.
Οσοι το επιλέξετε να το προσέξετε, φερθείτε του με ευγένεια και θα σας ανταμείψει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.589
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petla, borbi2525, orgy69 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2017
Η 21η θετική ψήφος από εμένα, μου άρεσε επειδή έβαλες ιατρικούς όρους στην κριτική, όπως το έχω κάνει κι εγώ κατά καιρούς Μεγάλο χαμόγελο
N
Ntountaras
15 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2