Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Βραδάκι Δευτέρας, και μια και κάποιος ανακοίνωσε ότι το Νο3 άνοιξε ξανά, είπα να κάνω μια επίσκεψη.

Η τσατσά με καλωσόρισε, και μου παρουσίασε την κοπέλα. Ξανθιά, όχι αδύνατη, με πλήρες πρόγραμμα στα 40 ευρώ, και ακαποτο τσιμπουκι, 69 και όλες τις στάσεις με 30. Επέλεξα πλήρες πρόγραμμα μια και είχα καιρό να πάρω κωλο.

Ανέβηκα στο δωμάτιο πισίνα, αφού τα νερά στο πάτωμα πρέπει να ήταν πάνω από 15 λίτρα. Μετά από λίγο ήρθε και κατεβαινοντας από τα παπούτσια έδειξε το πραγματικό της ύψος, που δεν πρέπει να ξεπερνά το 1.65. Έχει 2-3 τατουάζ ποιότητας φυλακών Κορυδαλλού, που καθόλου δεν την κολακεύουν. Βυζια νερουλοπεσμενα, κωλος ψιλοχαλαρος, μπούτια γεμάτα, κοιλιά χαλαρή. Τι σκατα ήθελα και μπήκα...

Ήρθε πάνω μου και έπιασε με το χέρι το μισοσηκωμενο όργανο. Προσπάθησα να την ζουληξω, αλλά άρχισε αμέσως τα "σιγά-σιγά". Την ξάπλωσα για να την περιποιηθω, και θρονιαστηκε σαν την Κλεοπάτρα. Καμία αλλαγή, οπότε της το έδωσα ακαποτα στο στόμα για να ολοκληρώσει την ανύψωση. Δεν κατάφερε να βάλει μέσα ούτε όλο το κεφάλι, όσο και αν της πίεσα το κεφάλι. Την γύρισα στα 4 για να πάμε μόνο για κωλο, αλλά είχε τάση κλεψιματος και τραβιέται σε κάθε κίνηση μου. Δεν κατάφερα να της το βάλω βαθιά για να το απολαύσω, οπότε πήγα για μουνι, μήπως και τα πράγματα ήταν καλύτερα. Και εκεί τραβιοταν και στηνοταν λάθος και μοιραία άρχισε η πτώση. Για να μην φύγω αχυστος, έβγαλα την καποτα, και της το έδωσα στο στόμα μέχρι το τέλος. Στην πρώτη σκαγιά τραβήχτηκε με βλέμμα και γκριμάτσα αηδίας.

Ξεπλυνε το στόμα της γρήγορα, και έφυγε γρήγορα γρήγορα.

Πλυθηκα και εγώ και αποχώρησα προσπαθώντας να χωνέψω την πίτα.

Ένα ακόμα χαμένο 40αρι, σίγουρα το τελευταίο στην συγκεκριμένη κοπέλα, μια και δεν πρόκειται να την ξαναεπισκεφτω. Το ίδιο προτείνω και σε εσάς, αν και συνήθως πιστεύω ότι η συμπεριφορά ή η εμπειρία μπορεί να είναι και θέμα τύχης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2017
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Ettore, smxat0 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2017
Δεν είσαι ο μόνος κιαλος την πάτησε , αλλά δεν δίνομαι σημασία στις αναρτήσεις , καιρός να σοβαρευτουμαι .
02 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μανώλη γι'αυτο το λόγο έχω πει πολλές φορές να γράφουμε και καμιά κριτική.

Ο gavboy έγραψε ότι δε λέει και πολλά στο απλό πρόγραμμα, και είπα να δοκιμάσω.

Την Τρίτη έγραψες ένα "Μακρυά και το εννοώ" χωρίς παραπάνω λεπτομέρειες. Γράψτε μια κριτική που να τη δει ο κόσμος.

Αν προσπαθήσουμε να είμαστε αντικειμενικοί, και δεν κάνουμε θεά μια κοπέλα και θάβουμε όλες τις υπόλοιπες, τελικά θα έχουμε κέρδος όλοι.

Τα σπίτια θα μας υπολογίζουν, και θα φέρνουν κοπέλες ορεξάτες και όχι έτοιμες για αρπαχτές.
03 Οκτωβρίου, 2017
Ξεκίνησαν οι εκπτώσεις; Εμένα μου ζήτησε έξτρα για όλα. Money Mouth
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3