Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για εμένα καλοκαιρινές διακοπές σημαίνει επιστροφή στην Ελλάδα, χαζοκαμάκια στις ελλε/δες, κρεπάλες με φιλαράκια από τα παλιά και εννοείται μπουρδελότσαρκα.

Ένα λοιπόν από τα πολλά καλοκαιρινά βράδια του Ιούνη μετά από ποτάκι σε μπαράκι στο κέντρο της Αθήνας, έπεσε ιδέα για brothel walking. Μετά από ένα γρήγορο πέρασμα στη φυλής μπαίνουμε στον εν λόγω οίκο. Δεν θυμάμαι αν δούλευε κάποια άλλη με την Λίζα εκείνο το βράδυ. Καθόμαστε στις δερμάτινες καρέκλες που θύμιζαν το ιατρείο ενός ουρολόγου που είχα πάει για να μου κόψει τον χαλινό και πετάγεται από τη κουζίνα η Λίζα με πολύ ενέργεια και με το που με βλέπει μου φωνάζει "γεια σου πιπινάκιιιιι" και σχεδόν τρέχοντας έρχεται και κάθεται πάνω στον πούτσο μου και λικνίζεται τόσο γρήγορα που αν το έκανε για κανα δίλεπτο θα είχα χύσει. Αλλάζει θέση και έρχεται μούρη με μούρη με εμένα και αρχίζει να μου γλύφει τον λαιμό και εγώ ενώ χουφτώνω ότι υπάρχει και δεν υπάρχει είχα καυλώσει τη ζωή μου. "Σήκω όπως είσαι και πάμε μέσα να γίνει η ναυμαχία της Σαλαμίνας" της λέω και ενώ γέλασε σηκώνεται και πάει κουζίνα ενώ εγώ παραθέτω το μπλε εισιτήριο.

Γδύνομαι, πλένω πούτσα και απλώνομαι στο κρεβάτι ενώ ήδη ήμουν ετοιμοπόλεμος. Μπαίνει μέσα μετά από λίγα λεπτά φουριόζα η Λίζα και μου λέει φωναχτά "σήμερα θα γίνω τεκνατζού για σένα πιπινάκι!!" και της απαντάω "και εγώ θα γίνω ο πιο τυχερός άνθρωπος του κόσμου!!" Αφού βάζουμε και οι δύο τα γέλια ορμάει πάνω μου έτσι όπως καθόμουν στο κρεβάτι, πέφτουμε πίσω και με αυτήν από πάνω κάνουμε ένα απολαυστικότατο χαμούρεμα. Μετά της βγάζω το σουτιέν και αρχίζω να φιλάω και να γλύφω τα σχετικά μικρά βυζιά της σαν τρελός ενώ αυτή έχει πάρει αγκαλιά το κεφάλι μου. Στη συνέχεια βγάζει το στριγκάκι και γυρνάει σε 69 όπου απόλαυσα τον λαχανόκηπο της σαν φανατικός vegetarian, παρόλο που είμαι κρεατοφάγος μέχρι το κόκαλο. Το τσιμπούκι της καλό με μανία. Αλλάζουμε θέσεις και ξεκινάω σφυροκόπημα σε ιεραποστολικό, αλλάζουμε σε στάση "ξύπνημα της γάτας" ενώ εγώ έχω τρελαθεί από την απίστευτη ευλυγισία του σώματος της. μετά από λίγο ήρθε το τέλος ενώ εμένα με έπιασε εκείνη την ώρα μια ζαλάδα επειδή είχα βάλει όση δύναμη είχα για να χύσω μεγάλη ποσότητα. Αφού χύνω ξαπλώνω δίπλα της αφήνοντας αναστεναγμούς ηδονής και τη ρωτάω "πάντα μες στη καύλα είσαι;;" και μου απαντάει γελώντας "χαχα ναι αλλά με βοήθησες και εσύ".

Παιδιά η γυναίκα είναι πύρ(κ)αυλος. Έχει απίστευτο σώμα που δεν το χορταίνεις αλλά και η ίδια είναι μες στην ενέργεια και στον χαβαλέ. Η τσατσά δεν ενοχλεί και δεν υπάρχει η πίεση του χρόνου. Εννοείται όμως ότι δεν μπορεί να κάτσει κάποιος πάνω από 15 λεπτά. θα τη ξανατιμήσω σίγουρα όταν έρθω Ελλάδα. Καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίζα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
208
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 macan, Kinkey, mad_max και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού