Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 35 10
Call-Girls 69129
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρόσφατη δεύτερη συνάντηση με την Όλγα στο Bill .Και εκεί που είμαι έτοιμος να ορμήσω στο ναό με σταματάει αυτοκίνητο της ασφάλειας με συμβατικά νούμερα και αρχίζουν ένα control λες και ήμουν εγκληματίας . Ρε παιδιά δεν βλέπετε που έχω αυτοκίνητο νοικιασμένο από την εταιρία μου είναι δυνατό να είμαι παράνομος , τίποτα μου τρώνε μισή ώρα Μπαίνω γρηγορά μέσα το Ολγακι περίμενε και δεν δυσανασχέτησε καθόλου . Το sex που κάναμε ? Λες και ήμασταν παράνομο ζευγάρι και το ραντεβού έγινε μετα από αναβολές. Καμία σχέση με πληρωμένο έρωτα .Το πάθος μεγαλύτερό και από την παράνομη γκόμενα που βλέπεις για πρώτη φορά. Χυσίματα από πλευράς της και squirting . Η κοπέλα αποπνέει ένα ερωτισμό και έχει τόση ειλικρινά και αθωότητα που σε αφοπλίζει . Πνευματώδης και μορφωμένη από την άλλη .Είναι γυναικά που ερωτεύεται πολύ δυνατά και η αισιοδοξία της σου φτιάχνει το κέφι είναι δηλαδή μεταδοτική . Στο sex τα πάντα όλα . Δεν αρνείται τίποτα .Κρίμα που δεν την γνώρισα πιο παλιά αν και ήμασταν στην ίδια γειτονιά και έχουμε περίπου την ίδια ηλικία .Συμμετοχή και vfm εννοείται 10.ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
2.095
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, ser2000

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2017
Σ ευχαριστώ πολυΈρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1