Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γυρνάω χρόνια στα μπουρδέλα και εννοείται πως έχω φάει πολλές φόλες αλλά έχω ρίξει και τα καλύτερα γαμήσια της ζωής μου με αρκετές...
Η δουλειά της πόρνης είναι σκληρή και πρέπει να την κάνουν μόνο όσες αντέχουν τα σκληρά γαμήσια και τις σκληρές συνθήκες εργασίας. Ο χρόνος μου ήταν περιορισμένος σήμερα λόγο εργασίας και έπρεπε να επιλέξω στα γρήγορα κάτι για να ξελαφρωσω τα ρχιδια μου. Μπήκα στο εν λόγω διπλό μπουρδελάκι προς το τέλος της απογευματινής βάρδιας στον δεξί χώρο και δούλευε μια καινούργια αρκετά νοστιμουλα μιλφ που η τσατσα έλεγε ότι είναι πρώτη μέρα στην δουλειά...
Η Σοφία λοιπόν παρουσιάζεται ως Ρωσίδα, αλλά είμαι 100% σίγουρος ότι είναι Πόντια εκ Ρωσίας, γιατί αναγνωρίζω πολύ καλά την διαφορά μιας γνήσιας Ρωσίδας και μιας Πόντιας που ήρθε από την Ρωσία. Λογικό να μην το παραδέχεται η ίδια, γιατί οι Πόντιοι είναι περίφανος λαός και τώρα αναγκάζεται να κάνει αυτή την εργασία. Και φαίνεται ότι το κάνει αναγκαστικά, από την απόδοση της μέσα στο δωμάτιο...
Από εμφάνιση σκίζει και έχει γλυκό πρόσωπο, γι' αυτό την επέλεγαν και δεν προλάβαινε να πηγαίνει από δωμάτιο σε δωμάτιο. Έκανα και γω την μαλακία να περάσω μαζί της όπως και οι άλλοι. Φορούσε ένα baby doll που αναδείκνυε το ωραίο 2αρι στήθος της, είναι αδύνατη με μικρό πεταχτό κωλαράκι, μελαχρινή και ηλικία γύρω στα 40 και κάτι.
Μόλις μπήκε στο δωμάτιο δεν με άφησε καθόλου να την χουφτώσω στα όρθια και με διέταξε να ξαπλώσω. Αμέσως μου πέρασε με το στόμα της προφυλακτικό στο πεσμένο πούτσο μου και έκατσε απέναντι μου για να μην πιάνω τίποτα. Η πίπα της με πονούσε αντί να με καυλώνει και ήταν γρήγορη και αγχωτική πίπα. Κράτησε ελάχιστα δευτερόλεπτα και σταμάτησε για να ξεκινήσουμε τα υπόλοιπα. Της είπα να ανεβεί πάνω μου και δεν ήθελε με τίποτα. Ξάπλωσε από μόνη της χωρίς να βγάλει το baby doll και εγώ ήρθα από πάνω της. Την γάμαγα και αυτή έβαζε τα χέρια της για να μην μπαίνω μέσα καλά και δεν με άφηνε να αγγίξω τα βυζια της που τα είχε μέσα χωρίς να τα βγάλει σε όλη την διάρκεια. Για τέλος την γύρισα στα τέσσερα και μου στήθηκε με κλειστά τα πόδια και κάνει την αδιανόητη πονηριά λες και εγώ είμαι πρωτάρης και δεν θα το πάρω χαμπάρι. Αντί να με αφήσει να μπω μέσα της, κρατούσε τον πούτσο μου και εγώ γαμαγα το χέρι της αντί για το μουνί. Παρόλο αυτές τις δύσκολες συνθήκες, πίεσα τον εαυτό μου και έχυσα αποχωρώντας γρήγορα μες στα νεύρα.
Μαύρο λοιπόν στην συγκεκριμένη που δεν θέλει να γαμηθει και θέλει μόνο τα λεφτά μας ΓαμήσουΘυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2017
Όνομα κοπέλας
Σοφία
EB
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, nikos708, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού