Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Νάντια την έχω συναντήσει τελευταία δυο φορές σε υπερβόρεια περιοχή στο pines .Πρώτο και πολύ σημαντικό για μένα ότι δεν δυσανασχέτησε καθόλου να έρθει τόσο μακριά να συναντηθούμε. Και τις δυο φορές έφτασε νωρίτερα και με περίμενε στο lobby.
H κοπέλα έχει απίστευτο κέφι και το μεταδίδει. Στη μάχη τώρα είναι μοναδική .Παρόλο που η ίδια έχει πολλά χρόνια στο επάγγελμα είναι από αυτές που έχουν πάθει επαγγελματική διαστροφή και χαίρεται το γαμισι σα να είναι η πρώτη της φορά. Η λαχταρά της να χαρεί και να ευχαριστήσει τον πελάτη είναι μοναδική . Δεν υπάρχει κάτι που να μην κάνει . Η πίπα της ο ορισμός του deep throat. Της κοβόταν η ανάσα επικίνδυνα . Δυο γύροι φανταστικοί σε όλες τις στάσεις και με περιποίηση από εμένα που το χάρηκε και ανταπέδωσε. Μια χαρούμενη γκόμενα που σίγουρα θα περάσεις ευχάριστα χωρίς να σε προβληματίσει. Τα λίγα παραπάνω κιλακια εμένα δεν με ενοχλήσαν , μπορώ να πω ότι μου άρεσαν , άλλωστε έχει ένα στήθος που μόνο εκεί να εστιάσεις δεν σε νοιάζει τίποτα άλλο.
Όσο ασχολείται με το σπορ και μπορεί να μου έρχεται θα την παίρνω , αν και της εύχομαι κάποια στιγμή τα άλλα σχέδια της να πραγματωθούν και να μπορέσει να κάνει sex μόνο οπότε θέλει , γιατί αυτή δεν νομίζω ότι θα το κόψει όσο και να μεγαλώσει.
Στην διάθεση και vfm θα έβαζα άνετα 10 αν το επέτρεπε το σύστημα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
2.095
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, leontis, doc_lin και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού