Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 62 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Βολτούλα αδέρφια μου εκεί γύρο κ κατέληξα στο συγκεκριμένο κατάστημα ήταν η Ανδριανα την είδα όντως ομορφη αδύνατη κοντα στα 35 έτη όμορφο προσωπο ανακοινώθηκε 69ελευθερο στοματικό κ κωλος κ αποφασησα να περάσω..
Μπαίνω στο δωμάτιο γδυνομαι μετα απο λίγο ανοίγει την πόρτα καλή συμπεριφορά ανθρώπινη δεν λεω..στα του αγώνα τώρα χάδια δεν ήθελε ούτε να την αγγίξεις παρά πολλη τσιμπουκι έκανε χωρις προφυλακτικό σχετικα καλο στάση στο sexιεραποστολική κ στα τέσσερα οταν ήρθε η ωρα για κωλο λέει δεν μπαίνει κ οτι πονάει να δοκιμάσουμε τις λεω σφιγγονταν μπαίνει με το ζόρι κανένα ίχνος πόνου έσπρωξα λίγες φορες με δύναμη βγάλτο λέει κανά δυο φορες απο την μια ένιωσα άσχημα επειδή δεν θέλει δεν ειμαι βιαστής θέλω anal όμορφα κ ωραία...απο την αλλη έφτανε το τέλος το ένιωθα κ ήθελα να τελειώςω στο στόμα της το οποίο το αρνήθηκε κ λέει στο στήθος.
Σηκώνεται παει να φύγει με ενα γεια.
Γενικώς προσγειωμένη κοπελιά μου είπε κάποια προσωπικά της θέματα το κατανοώ αλλά σπάστηκα που δεν έδωσε κωλο με προθυμία απο την στιγμή που ανακοινώθηκε..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
Ημεδαπος
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
7.012
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, @.Dod0s, Sproxe Garsia και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2017
Τυπε αυτη ειναι 1000% η Αντριάνα απο Φυλης 66. Σιγουρακι τη πέτυχα χθες στο τσαρδι αυτο.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1