Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ναταλία είναι σχετικά καινούρια κοπέλα δουλεύει στο μαγαζί περίπου 1 μήνα τώρα.Πρόκειται για Ρωσόφωνη,νεαρή κοπέλα, 24 χρονών κατά δήλωση της,ελαφρώς γεματούλα,με λευκό δέρμα,ξανθά πλατινέ μαλλιά πάνω απο τους ώμους.Την είχα δει κάμποσες φορές και σήμερα αποφάσισα να την δοκιμάσω.Η κοπέλα συνήθως εργάζεται τα πρωινά και σε ντουέτο με την Ανδριάννα.Ανακοινώνεται κανονικό πρόγραμμα αλλά αναλόγως τον πελάτη κάνει και ελεύθερο στοματικό.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο γρήγορά και με βρήκε να πλένομαι στον νεροχύτη.Ελληνικά δεν γνωρίζε πλην ελαχίστων αλλά καταλαβαίνει κάποια Αγγλικά.Άρχισε να γδύνεται όσο πλενόμουνα και έπειτα κάθισε στο κρεββάτι.
Μόλις τέλειωσα την πλησίασα την χάιδεψα λίγο και ξάπλωσα.Η κοπέλα καθάρισε το πέος με μωρομάντηλο και ξεκίνησε το ακάπελα τσιμπούκι.Μου είπε να μην τελειώσω στο στόμα της και αφού πήρε το ΟΚ ξεκίνησε το πνευστό.Το τσιμπούκι της ήταν σχετικά βαθύ,κάπως μηχανικό με δύναμη και σφιχτό.Όσο με τσιμπούκωνε εγώ χούφτωνα το μουνάκι της που είχε αρκετή κρέμα.
Σε πρόταση μου να συνεχίσουμε σε 69, η Ναταλία σκούπισε το μουνάκι της με το μωρομάντηλο για να φύγει η κρέμα πήρε καλή θέση και ξεκίνησε η αμοιβαία περιποίηση.Αφου ευχαριστηθήκαμε και οι 2 μας αρκετά με ρώτησε αν θέλω να περάσουμε στο σεξ.
Ασφαλώς και ήθελα να την πηδήξω,έτσι η Ναταλία πέρασε καπότα. Ένα μείον της συνεύρεσης ήταν ότι η κοπέλα δεν ανέβηκε απο πάνω μου. Αντιθέτως όταν της το πρότεινα μου στήθηκε στα τέσσερα για να την πηδήξω πισοκωλητό.
Πισοκωλητό την πήρα για λίγο μιας και δεν με βόλευε ιδιαίτερα και δεν είχα τόσο καλή θέα.Το σεξ έγινε για αρκετή ώρα σε μία στάση την ιεραποστολική. Στην στάση αυτή παίχτηκαν και λίγα φιλάκια στο στόμα,αν και η Ναταλύ δεν τα πολυεπιδιώκει. Την πήρα σε στενή επαφή με την Ναταλύ να βογγάει και να με γλύφει στα αυτιά.Της έδωσα και εγώ μερικά ρουφηγματάκια σε λαιμό.
Για να ολοκληρώσω αφαίρεσα το προφυλακτικό, η Ναταλία πήρε την πρωτοβουλία και μου ψέκασε τον πούτσο για να γλυστράει καλύτερα στο handjob κ'ατι που με εξέπληξε.Έχυσα στην κοιλιακή της χώρα χουφτώνοντας το μουνάκι της και η συνεύρεση ολοκληρώθηκε.
Όσο ντυνόταν είπαμε και μερικές κουβέντες ακόμα,γενικά αν και δεν μιλάει αρκετά την γλώσσα είναι κοινωνική κοπέλα και κατόπιν αποχώρησε.
Σε γενικές γραμμές αν εξαιρέσουμε την στάση της καβαλάρησας που δεν έκανε οι επιδόσεις της Ναταλίας κρίνονται καλές, επιδέχονται σαφώς βελτιώσεως και είναι άνω του μέσου όρου.Σαν κοπέλα της διπλανής πόρτας, χωρίς να είναι κάποιο μοντέλο μπορώ να την προτείνω προς δοκιμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλία
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού