Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
H Eλένη είναι καινούρια κοπέλα,μιλφ,Ρωσόφωνη,λεπτή,με μακριά καστανά μαλλιά,πρόσωπο σπασμένο και οδοντοστοιχεία σε πολύ κακή κατάσταση.Όμορφη κοπέλα πλην όμως ταλαιπωρημένη από τις κακουχίες της ζωής.Την δοκίμασα και έμεινα ικανοποιημένος απο τις επιδόσεις της.
Η κοπέλα μπήκε μέσα στο δωμάτιο,μιλάει πολύ καλά Ελληνικά μιας και στην χώρα μας έχει αρκετά χρόνια,την πλησίασα και την αγκάλιασα,στα φιλιά ήταν δεκτική και ανταπέδιδε με θέρμη.Γύρισε στον καθρέπτη και άρχισε να παίζει το μουνί της και να τρίβει το κωλαράκι της πάνω στο σκληρό όργανο μου.Τα προκαταρκτικά συνεχίστηκαν στο κρεββάτι με αυτήν να με φιλάει και να με γλύφει σε λαιμό και αυτιά να κατεβαίνει κάτω και να αρχίζει να με γλύφει σε αρχίδια.
Κατόπιν η Ελένη πέρασε σε ένα τσιμπούκι αργό και ασθησιακό ενώ εγώ έβαζα δάχτυλο στο δουλεμένο μουνάκι της.Την γύρισα σε 69 και συνεχίσαμε,η Ελένη με προέτρεψε να προσέξω γιατί την αγκύλωναν οι ξυρισμένες τρίχες απο τα γένια μου.Στην πραγματικότητα μάλλον πονούσε γιατί δουλεύει διπλοβάρδιες.Έγλυφα την μουνάρα της και η Ελένη συνέχισε να τσιμπουκώνει αργά και αισθησιακά.
Στην συνέχεια η Ελένη πέρασε καπότα με το στόμα και ανέβηκε πάνω μου.Σε αυτήν την στάση την απόλαυσα αρκετά, την πήρα σε πιο απαλούς και αισθησιακούς ρυθμούς μιας και πονούσε.Όσο την πηδούσα η κοπέλα με έγλυφε και φιλιόμασταν,γενικά η συμμετοχή της ήταν πάρα πολύ καλή και δεν έκλεβε στον αγώνα.
Στο πισοκωλητό πήρε σωστή θέση,της τον έβαλα αργά αν και πονούσε τον δέχθηκε λέγοντας μου ότι είναι μεγάλος και σκληρός.Ξεκίνησα να την γαμάω ενώ η Ελένη είχε ακουμπήσει το πρόσωπο της στο μαξιλάρι και απαλοβογγούσε.
Στην ιεραποστολική στάση την πήρα σε στενή επαφή αγκαλιασμένοι και σε τρυφερούς ρυθμούς,με μπόλικα φιλιά και γλυψίματα.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό και όσο ήταν ξαπλωμένη τον έπαιζα πάνω στην γλώσσα της.Όταν ήρθε η στιγμή ολοκλήρωσα με ένα μέρος να πάει μέσα στο στόμα και ένα άλλο να τρέχει έξω.
Εν κατακλείδι η Ελένη είναι αρκετά καλή στις υπηρεσίες μέσα στο δωμάτιο και πιστεύω ότι αντισταθμίζει οποιαδήποτε μειονεκτήματα έναντι της εξωτερικής εμφανίσεως της που είναι και αυτή καλή αν εξαιρέσουμε αυτό το πρόβλημα με τα δόντια που ανέφερα προηγουμένως. Προτείνεται σε συναγωνιστές με ειδικά γούστα. Οι μοντελάκηδες,πιπινάκιδες και γενικά όσοι αναζητούν το τέλειο σε εμφάνιση ας μην κάνουν καν τον κόπο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Eλένη
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού