Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 36 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την γυναικάρα Μόνικα πpο ημερών.
Είναι γλυκιά, ψηλή και γαλυφιάρα. Πολύ γαλύφω! Και με αρέσει. Το φιλί μας στη πόρτα, συνεχίστηκε ως το κρεβάτι. Έγινε βαθύ, με τις γλώσσες μας να επιδίδονται σε συνεχή "φιδίσιο" χορό ηδονής. Την έγλειφα και τη φιλούσα ..παντού! Η αρωματική μωρουδίστικη τρυφερη επιδερμίδα της, καλεί το στόμα σε διαρκές γλειφορούφηγμα!! Οι αληθοφανείς αναστεναγμοί και βογγητά σε συνδυασμό με την ανατριχίλα της, δήλωναν πως είμαστε σε "καυλό" δρόμο. Με ρούφαγε στο λαιμό -υπέρ ερεθιστικό μου σημείο- και η καύλα μου στο ζενίθ. Αργότερα,ξεπέρασε και το ζενίθ.
Διακόψαμε να κάνει ντουζάκι. Ήρθαν και οι καφέδες, που είχα παραγγείλει, όσο ήταν στο μπάνιο.
Ήρθε δίπλα μου, τυλιγμένη στη πετσέτα, χαμογελαστή με ανυπόκριτο αυθόρμητο ενδιαφέρον, να με ....ρουφήξει!! Και το έκανε. Το 69 κράτησε λίγο. Το μουνάκι της στο στόμα μου, παρα-υγράνθηκε και σχεδόν τη γαμούσα με το χέρι όσο γλωσοφιλιόμασταν. Κι ύστερα πήρε στο στόμα της το καυλί μου, και το εξαφάνισε!! Βαθύ υγρό μαυλιστικό... αλλά ρε παίδες, αυτό το ρούφηγμα των αρχιδιών-ε που έκανε, μεΠροσκύνημα ξεπέρασε!! Αυτό είναι το σημείο ζενίθ που λέω παραπάνω. Διαρκές, με καυλωτικούς ήχους πλουπς-πφλοπς, μμμμ..καυλωβογγητά. Υγρό, μυρωδάτο, με ελαφρύ ηδονιστικό κάψιμο.... Πως δεν έχυσα εδώ, ένας ή 2-3, απ το 12θεο ξέρει. Ίσως κι ο βούδας ή ο κούδας. Μεγάλο χαμόγελοΧαχαχα..!!
Πέρασμα καπότας, και κάρφωμα στη μούνα της. Στους ώμους μου τα πόδια της και παλλινδρομίσεις. Γερές. Όσο πάει.
Ιεραποστολική κατόπιν, με καυλιάρικα βογγητά απο μεριάς της. Τα έδωσα όλα και κάθιδρος έχυσα στο φλογισμένο αιδοίο της. Μείναμε αρκετά έτσι. Βρήκαμε την ανάσα μας και το αλάρμ σήμανε λήξη χρόνου. Έκατσε αρκετά παραπάνω απ το 60λεπτο. Κουβεντιάσαμε λίγο, ξανάκανε ντους, και έφυγε όπως ήρθε. Μ' ένα γλυκό, βαθύ, ρουφηχτό, μαυλιστικό Γλώσσαγλωσσόφιλο, που συνεχίστηκε ως έξω απ την πόρτα, στο διάδρομο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
I
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, PEODAS, yorkie και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2017
Κάπου έχω ξαναδιαβάσει παρόμοια κριτική...Χμμμ;
30 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όπου την διάβασες, δική μου είναι.
I
ILIAS1339
01 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την έχει γράψει ακριβώς την ίδια ο mounakias πριν 3 μήνες σε άλλο site. Αν είναι ο ίδιος που γράφει το: "συνάντηση προ ημερών" είναι λάθος. Προ μηνών έπρεπε να γράψει.
F
fredm5
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3