Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον την ναντια την γνωρίζω από το 2013,μαζι της εκανα δεκάδες συναντήσεις εκτοτε ολες εγιναν στο ξενοδοχειο λακομπα,και αφου όλα αυτά τα χρονια εμεινα ευχαριστημένος της χρωσταω μια κριτικη ανταξια των υπηρεσιων της,η ναντια είναι μετριου αναστήματος γυναικα με πολύ πλουσιο στητο βυζι νουμερο 4 χαλαρα,ευλυγιστο σωμα παρα τα πιασιματα και δειχνει αστειρευτη καβλα,σε κάθε ραντεβού γινότανε ολο και καλυτερη και αν σε γνωρισει ξανοίγεται και πιο πολύ,μετο που την πηρα την πρωτη φορα το 2013 μου εγινε ολο και πιο απαραιτητη,για το μαεστρικο τσιμπουκι που κανει και το χορταστικο και πεντακαθαρο πρωκτικο που προσφερει χωρισ μα και μου,αλλο δυνατο σημειο είναι η καθαριοτητα της μπαινει στο δωματιο μπανιο με δικα της αφρόλουτρα,τελος πρωτου γυρου μπανιο διαρκειας,δεν σε αφηνει συνηθως να φυγεις αν δεν χυσεις σε δευτερο γυρο,τελειωνει ο δευτερος γυρος ξανα μπανιο,με την ναντια εχω κανει και δυο τρια πετυχημένα ντουέτα και σεαυτον τον τομεα πολύ καλη ενδιαφέρεται για τον πελατη να τον κανει να περασει καλα.στα λογια ποτε δεν ημουν τοσο γλαφυρος και ετοιμόλογος κοριτσαρα μου ναντια σε ευχαριστω για όλα αυτά τα χρονια και συντομα θα σε ξανασυναντησω,,,,.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
2.489
Πόντοι:
506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Antonis_Greece4, μορφονιος και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού