Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερίζω τον κάθε λογής μπουρδελιάρη και μη, το κάθε λογής φύλο, το κάθε λογής θηλαστικό.

Σας γράφω από τη παγωμένη Σουηδία. Χαϊδεύοντας το δεξί μου ξυρισμένο αρχίδι μετά από ένα καυτό μπάνιο, άρχισα να σκέφτομαι τις τσάρκες που πραγματοποίησα εν Ελλάδι προτού αναχωρήσω για τη μαμά (μισή) πατρίδα. Βράδυ Ιουλίου λοιπόν μόλις είχα βρεθεί με τα φιλαράκια για ποτάκι, πρέπει να ήταν γύρω στις 11 παρά κάτι, έπεσε η ιδέα για μπουρδελιάρισμα σαν εκπεσόν άγγελος. Μπουκάρουμε στο συγκεκριμένο μπουρδέλο, στο υπογειάκι πρώτη πόρτα δεξιά. Κλασσικά καλωσόρισμα από τσατσά και ανακοίνωση προγράμματος πλην πρωκτικού. Νάσου και η νεαρή (ας πούμε) κορασίδα όπου συστήνεται σαν Έμμυ από "Τσεχία" Μαλακία Βλέποντας τη σαπίλα στο βλέμμα της και τα βυζιά της αφράτα σαν ψωμιά, σαν γνήσιος σαπιλιστής που είμαι αποφάσισα να τη περάσω ένα χέρι υδρόχρωμα. "...Into this house we're born, into this world we're thrown..." Παραδίδω το μπλε χαρτί που αποκαλείται χαρτζιλίκι, μισθός, κέρδη από τζόκερ, η χρήμα.

Δωμάτιο καθαρό όσο πρέπει, γδύνομαι, απλώνω το σώμα μου στην αρένα και περιμένω τη κόρη της Eleanor Rigby. Χωρίς μεγάλη καθυστέρηση μπαίνει μέσα η Έμμυ. Σηκώνομαι να κατασπαράξω το θύραμα και με το που πάω να την ακουμπήσω βγάζει με μία κίνηση στριγκάκι και σουτιέν και ξεχύνονται οι βυζοκάλτσες της. Τέλος πάντων κάνουμε ένα ψευτοχαμούρεμα στα όρθια, ξαπλώνουμε, αυτή ούτε να μου κάνει κάνα χαδάκι, πέφτει κατευθείαν στη κρεατόβεργα ρωτόντας με ή χωρις καπότα, της απαντάω με και ξεκινάει εργόστομο με αρκετό δόντι. Ακολούθησαν στάσεις στα 5 (μαζί με το κεφάλι) και ιεραποστολικό στο οποίο τελείωσα. Η συμμετοχή της τίποτα το ιδιαίτερο, ψευτοκραυγές ηδονής και ίσα ίσα που σε παίρνει αγκαλίτσα. Όχι ότι περίμενα κάτι καλύτερο, απλά όπως μέχρι στιγμής έχω αποφασίσει να αναπνέω έτσι και αποφάσισα να της δώσω τα λεφτά μου. "...I should have seen it glow, but everybody knows that a broken heart is blind..."

Γάμησε τα... εύχομαι τα καλύτερα στους περισσότερους από εσάς που τα αξίζετε. Καλές τσάρκες και καλό βράδυ από Στοκχόλμη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
208
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 analjunkie, filos78, numpas και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού